М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Grigoof
Grigoof
11.11.2020 21:27 •  Другие предметы

Какая картина наблюдается при повреждении высших двигательных нервных центров головного мозга? - тонус мышц снижается, парализованная рука свисает, как плеть

👇
Ответ:
Vee340
Vee340
11.11.2020

                                                                              Ukraine

Ukraine is a sovereign state; its independence was proclaimed in 1991. Ukraine is situated in the east of Europe. The territory of Ukraine is 603 700 square kilometres. Ukraine borders on Russia, Belarus, Poland, Moldova, Slovakia, Hungary, and Romania. It’s washed by the Black Sea and the Sea of Azov and has very important ports. Ukraine is larger than France and Great Britain but considerably smaller than Russia. 5% of Ukraine’s territory is mountainous; the rest part of the Ukrainian area is flat. Ukraine has the Carpathians and the Crimean Mountains. The Carpathians is the natural mountainous boundary of Ukraine. They are covered with mixed forests of pine, fir, beech and oak trees. There are the thickest forests in Volyn, which are part of the famous Byelovezhskaya Puscha.

The Dnieper is the main river of the country; moreover, it’s the third longest river in Europe. Such rivers as the Dniester, the Danube, the Southern Bug and the Seversky Donets are also important.

The population of our country is about 46 million people. Besides Ukrainians the representatives of many other nationalities live there: Russians, Jews, Belarusians, Moldavians, Romanians, Greeks, Tatars, Poles, Armenians, Germans, Gypsies and other ethnic minorities. They contributed to Ukraine’s culture and history.

The biggest cities of Ukraine are Kyiv, Kharkiv, Lviv, Dnipropetrovsk, Zaporizhzhya, Donetsk, Odessa, Mykolaiv and others.

Україна

Україна — це суверенна держава, її незалежність була проголошена в 1991 році. Україна знаходиться на сході Європи. Територія України — 603 700 квадратних кілометрів. Україна межує з Росією, Білорусією, Польщею, Молдовою, Словаччиною, Угорщиною, Румунією. Вона омивається Чорним і Азовським морями і має дуже важливі порти. Україна більше Франції і Великобританії, але значно менше Росії. 5% територій України — гірська, решта — рівнина. В Україні є Карпатські і Кримські гори. Карпати — природний гірський кордон України. Вони вкриті змішаними лісами з сосен, ялин, буків і дубів. На Волині знаходяться найгустіші ліси, які є частиною знаменитої Біловезької пущі.

Дніпро — головна річка країни; більш того, це третя за довжиною річка в Європі. Такі річки, як Дністер і Буг, також мають велике значення.

Населення України — приблизно 46 мільйонів чоловік. Крім українців, тут проживають представники багатьох інших національностей: росіяни, євреї, білоруси, молдавани, румуни, греки, татари, поляки, вірмени, німці, цигани та інші етнічні меншини. Вони внесли свій вклад в українську культуру і історію.

Найбільші міста України — Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Донецьк, Одеса, Миколаїв та інші.

4,4(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
krohaaaaaaaa
krohaaaaaaaa
11.11.2020

Интервьюер: Здравствуйте, Дэн.

Дэн: Привет.

Интервьюер: не могли бы вы рассказать мне о типичном дне вашей жизни для школьного журнала?

Дэн: да, конечно.

Интервьюер: Итак, в котором часу вы встаете?

Дэн: О, я встаю очень рано. Я встаю каждый день в 5 часов и иду в бассейн. Затем я плаваю с 6 до 8 часов.

Интервьюер: вы встаете в 5 часов? Ух ты, как рано!

Дэн: Да. Затем в 8 часов я принимаю душ, одеваюсь и завтракаю. У меня большой завтрак: хлопья, тосты, бекон, яйца и апельсиновый сок.

Интервьюер: что вы делаете после завтрака?

Дэн: в 11 часов я иду в университет. Я изучаю спортивную науку, и у меня занятия с 11 до 4 часов.

Интервьюер: когда вы обедаете?

Дэн: я обедаю около 2 часов в университете.

Интервьюер: чем вы занимаетесь после занятий?

Дэн: иногда я хожу в спортзал, а иногда встречаюсь с друзьями в кафе.

Интервьюер: в котором часу вы ужинаете?

Дэн: я ужинаю в 7 часов, потом смотрю телевизор или выхожу в интернет и обычно ложусь спать в 10 часов.

Интервьюер Дэн. Это очень напряженный день!

4,5(55 оценок)
Ответ:
132427
132427
11.11.2020

ответ:До Мельпомени" — ода давньоримського поета Горація, відомого багатьма творами: "Сатира", "Послання", "оди". Він навчався писати вірші в класичному Ключі, взявши приклад з давньогрецьких письменників-Сапфо, Архілоха та інших. Володіючи високим інтелектом, Горацій порушував у своїх творах високі теми, що стосуються визнання поета людьми, його існування в суспільстві, пошук самого себе. Також дуже багато уваги він приділяв тому, щоб залишити щось на землі після своєї смерті, а не просто залишитися непоміченим. Завдяки такій волі до прийняття його творчості і світогляду Горація шанують донині і вивчають його творчість, намагаючись знайти в ньому сенс, закладений самим автором.

Його вірш" До Мельпомени " вважається чи не найвідомішим з творчості. Мельпомену вважають музою трагедії, але спочатку вона була покровителькою пісень і віршів. Горацій закликає до богині, намагаючись звернути її увагу на його заслуги перед суспільством у сфері літератури — написання віршів, гідних, на його думку, Пошани і вічного цитування. Він упевнений, що зробив дуже багато для розвитку римської літератури, і, йдучи в кращий світ, може бути спокійним-він пожертвував свій час, знання і натхнення, щоб прийшли покоління не втратили давньоримську літературу протягом часу. Його пам'ятатимуть як талановитого письменника, який бажав поліпшити свою епоху.

Однак сенс твору не в тому. Горацій закликає читачів не проживати життя даремно. Він упевнений, що в кінці життя кожної людини чекає нагорода за виконані вчинки. Якщо ж людина нічого корисного не зробив для поліпшення життя майбутніх поколінь і жив аби жити — після його смерті про нього забудуть через кілька днів. Горацій стверджує: душа людини, на відміну від тіла, нетлінна, вона вічна, і тільки їй вдасться дістати свободу від земної оболонки. Важливо не забувати про душу померлого, і в цьому людині до пам'ять. Горацій стверджує, що цей процес циклічний: чим більше хороших слідів ти залишиш і вчинків зробиш на землі за життя — тим частіше і з великим трепетом будуть згадувати про тебе, хвалити твою діяльність і ставити іншим в приклад. Чим більше людина працює, покращуючи себе і світ навколо - тим довше буде жити пам'ять про нього.

Ліричний герой просить увінчати його голову лавровим вінком як символом перемоги і слави. Це подяка богині за всі виконані вчинки, зокрема за те, що поет дав друге дихання простому набору слів і зробив з них неповторний вірш, гідне вивчення протягом довгих століть і епох. Горацій стверджує, що дуже важко (але можливо) стати тим, про кого пам'ятатимуть майбутні покоління. Кожен письменник може сам собі створити пам'ятник завдяки своїм справам. Але з пошаною або з прокляттями до цього пам'ятника будуть приходити — залежить від самої людини.

Горацій вказує на те, що його вчинки набагато красномовніше, ніж просто слова. І саме завдяки вчинкам і діям і створюється цей пам'ятник. Спогади про людину набагато цінніші, як каже автор, великих пірамід і царських палаців

Горацій у своїй творчості дотримується чітких, конкретних образів. Він прекрасно володів сильним і твердим словом, сміливо вплітаючи їх в павутину своїх творів. Його твори дуже гармонійні і цілісні, але така цілісність чітко простежується тільки в творах пізнього періоду — в ранній творчості поет не володів ще настільки сильним і чітким умінням правильно висловлювати свою думку завдяки римам і ритмам.

Поет вважав своєю величезною заслугою те, що він зміг лірику еллінів переписати на новий лад завдяки латинській мові. Взяти хоча б наприклад його "оди", які відрізняються тематичним різноманітністю і безліччю образів, вони художньо ідеальні. Поет застосовував у своїх творах безліч філігранних поетичних прийомів, зокрема він любив порівнювати життя людини з циклічністю природи — так званий паралелізм.

Також співає дуже любив звертати свої послання до кого-небудь, прямо вказуючи на недоліки в поведінці або характері як своєму, так і кого-небудь. Його твори не схожі на романтичні віршики, в них дуже глибокий сенс, який важко розглянути з першого прочитання вірша.

Объяснение:

4,4(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ