нова геополітична мапа світу
у майбутньому суспільство поділиться на два світи – дві окремі зони. в першій зоні житиме багата й освічена частина людства. це буде «чистий» світ із повною автоматизацією. інша частина (70-80%) перебуватиме в середовищі, схожому на феодальне середньовіччя – щось на зразок сюжетів фільмів «божевільний макс» із мелом гібсоном у головній ролі та «метрополіс» режисера фріца ланга – це буде «брудний» світ.спеціальності в університетах майбутнього
головні спеціальності будуть дуже загальними, адже робототехніка й штучний інтелект зможуть повністю забезпечити всі потреби.
основними напрямками стануть лінгвістика й історія. лінгвістика – транскодування змісту в символи. тобто людські мови, і програмування, а також фінанси й бухгалтерський облік − усе це потрапляє під поняття лінгвістики.молодіжні субкультури в 2119 році
у майбутньому виникнуть нові субкультури: штучної смерті, штучного кохання, штучних війн і ненависті. люди об’єднуватимуться за емоціями, які їх найбільше збуджують.
більш того, люди навчаться ці емоції програмувати, позаяк дослідження мозку будуть настільки глибокими, а інструменти взаємодії з мозком людини настільки точними, що це стане можливим.
У практиці обслуговування застосовують три основних подачі:
•в обнос (французький б) – перекладання замовленої страви на тарілку гостя за до спеціальних наборів;
•перекладання закусок і страв у тарілки на підсобному або приставному столі (англійський б);
•у стіл (російський б) – розміщення замовлених страв (кілька порцій в одному посуді або однопорційному) на обідньому столі.
Подача страв в обнос (французький б)
В практике обслуживания применяют три основных подачи:
• в обнос (французский перекладывание заказанного блюда на тарелку гостя с специальных наборов;
• перекладывание закусок и блюд в тарелки на подсобном или приставной столе (английский
• в стол (русский размещение заказных блюд (несколько порций в одной посуде или однопорцийному) на обеденном столе.
Подача блюд в обнос (французский
Хм... График плохо видно (рис.99)...(
Номер 1101.
1) Посмотри на начальную точку прямой. (Она как горка) Начальная температура воды равна значению на градусной школе в этой точке. (Самая верхняя (тоесть где начинается эта горочка.)) )))
2) Как найти температуру окружающей среды. Посмотри на самую крайнюю точку прямой. (Самую нижнуюю, перекрестие пунктирных линий). Посмотри чему равна температура в этой точке. (т.е По температурной шкале, что вертикальна) )))
3) Как изменилась внутренняя энергия воды. Она понизилась, так как пришлось отдать кол-во теплоты окружающей среде.
4) Она изменилась на столько, сколько отдала окружающей среде. т.е. на 168 кДж. )))
5)
(с = 4200 (удельная теплоёмкость воды) Q = 168 кДж, Вместо t Δt (изменение температуры) (разность между температурой воды и окружающей среды) Посмотришь)
откуда находим m.
Удачи...)))