У житті будь-якої людини існує ряд автоматичних постійно повторюваних дій. Саме їх ми звикли називати звичками. Вони можуть бути корисними, нейтральними і шкідливими. Але всі вони володіють одним подібним якістю – від них важко позбутися. Особливо від шкідливих звичок, які чинять негативний вплив на здоров'я і соціальне життя людини.
Видів шкідливих звичок величезна кількість. Їх можна розділити на дві великі групи.
Перша група-це дії, спрямовані на несвідоме задоволення внутрішніх потреб. Їх коріння тягнуться ще з раннього дитинства. Але поява гострої потреби і прагнення її задовольнити може проявитися в усвідомленому віці на тлі сильного стресу. Саме вони перероджуються в патологічну залежність. До них відносяться:
алкоголізм, наркоманія, куріння тютюну, токсикоманія;
маніакальна потреба в покупках (шопоголізм);
азартні ігри (ігрова залежність);
обжерливість (харчова залежність);
інтернет-серфінг (комп'ютерна залежність);
потреба в отриманні сексуального задоволення від переглядів порнографічних сцен, мастурбації, ведення безладного статевого життя (сексуальна залежність);
та ін.
До другої групи належать несвідомі дії, пов'язані з невротичними розладами. Вони також беруть свій початок в глибинах психіки. Подібні нав'язливі дії нерідко сприймаються як риси характеру особистості. Деякі є цілком позитивними звичками: миття рук, чищення зубів та ін.Однак надмірне використання їх негативно позначається на здоров'ї. До них відносяться:
лихослів'я і вживання слів паразитів;
обгризання нігтів, друкарських засобів, колупання шкіри;
накручування локонів на палець;
розгойдування на стільці;
мотання ногою;
маніакальні, надмірно повторювані дії: чистка вушних раковин і носа, миття рук, обличчя і тіла;
та ін.
Объяснение:
Челночный бег — вид бега, характеризующийся многократным прохождением одной и той же короткой дистанции в прямом и обратном направлении. Длина дистанции может значительно различаться, обычно находится в пределах от 10 до 100 м. Количество повторов также может быть различно.
Изначально при челночного метода переправляли грузы по реке с одного берега на другой. Таким образом, приходилось постоянно менять направление движения для того, чтобы доставить как можно большее количество вещей. В небольшим лодкам необходимо было совершать в день по несколько переправ туда и обратно. На таком же принципе построен челночный бег. Начиная свой путь в точке А, спортсмен должен добраться до точки Б и вернуться обратно, такую дистанцию ему необходимо пробежать несколько раз, в зависимости от установленных нормативов.
Челночный бег. Описание, нормативы, техника
Стандартная дистанция в челночном беге не превышает 100 метров в одну сторону. Такие небольшие отрезки спортсмен должен преодолевать, периодически добегая до конечной точки пути, где ему необходимо совершить резкий разворот и побежать в другом направлении обратно. Важно не потерять драгоценные секунды во время касания при смене движения. Главная цель – выполнить установленное количество поворотов и прийти к финишу за минимальное время.
Самыми рас считаются пять видов дистанции. Нормативы челночного бега в каждом конкретном случае разные, обычно применяются на уроках физкультуры в учебных заведениях или на тренировочных сборах в спортивных секциях.
решение
Дано: m = 1 кг, v = 10 м/с
Найти:дельта p(T\4) -? дельта p(T\2)-? дельта p(T)-?
Решение
1) дельта среднее p (T\4) = среднее p(T\4) - среднее p(0)
дельта p(T\4) = корень кв из mv2+mv2 = mv корень кв из 2 = 1 (кг) *10 (м\с) * корень кв из 2 = 14 кг*м\с
2)дельта среднее p (T\2) = среднее p(T\2) - среднее p(0)
дельта p(T\2) = 2* mv= 2* 1 (кг) *10 (м\с) = 20 кг*м\с
3)дельта среднее p (T) = среднее p(T) - среднее p(0)= 0
дельта р(Т)=0