М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Аля16111
Аля16111
15.01.2023 15:08 •  Другие предметы

Главные компоненты всех органических соединений (биоэлементы) азот водород кислород

👇
Ответ:
адэляком
адэляком
15.01.2023

 

Як не розминутися сьогодні з майбутнім 19 Дек
2010  

Як не розминутися з майбутнім? Безперечно, йдеться про вибір життєвого шляху. Куди спрямувати свої здібності? Який фах опановувати? Ці питання важливі для кожного з нас. Та на моє. глибоке переконання, це питання слід порушити трохи інакше: слід думати про вибір шляху для України, тоді й особисті питання буде простіше вирішувати. До цього треба докладати зусилля, тоді й вибір нашої життєвої дороги буде простішим. Чому? Та тому, що тоді не буде питання, їхати до Києва чи Дніпропетровська, чи якогось міста в Україні. За деяких обставин, особливо коли підростаюче й молоде покоління докладе зусиль для суспільного добра, ми будемо запитувати себе, де нам краще підвищити свій рівень — у Парижі чи Лондоні, у Будапешті чи Вашингтоні. Ми не можемо ідеалізувати майбутнє, бо ще французький філософ XIX ст. П. Буаст сказав: «Майбутнє — це канва, по якій уява вишиває відповідно до своєї примхи, але малюнок його ніколи не буває вірним». Та це не значить, що про нього взагалі не треба думати, ясна річ, що малюнок може не співпадати, але основні контури будуть промальовані чітко.

Однозначним є те, що Україна є не просто частиною Європи, а інтегрованою її частиною. Не забуваймо також про те, що геопо-літично Україна поєднує схід і захід, перебуваючи в центрі Європи. Хоча, безперечно, у суспільстві доводиться долати залишки посткомуністичних догматів, і це відбувається в дуже непростий б. На жаль, мушу констатувати, що носії російської мови (підкреслюю — не етнічні росіяни, які живуть в Україні, а саме носії, скоріше великодержавницької ідеології, а не російської мови) не тільки чинять спротив європейській інтеграції України, але й створюють нові партії, за гроші залучаючи туди молодих політиків, яких потім будуть навчати, як відстоювати грошові інтереси, а не інтереси України.

 А мову будуть використовувати як такий собі — відволікаючий момент, так само, як вони використовують час від часу і проблему Чорноморського флоту. Російські політологи дали цьому визначення: «отвлєкалкі».

Кожен народ має свою історію, яку намагається зберегти неко-ректованою, аби потім не повторювати колишніх помилок. У японців є, наприклад, такі мудрі висловлювання: «Озирайся на минуле, коли хочеш знати майбутнє», «Шануватимеш минуле — знатимеш майбутнє», — вони свідчать про те, що кожна країна в певний період часу проходить якесь випробовування на шляху поступу в майбутнє. І Україна в цьому сенсі не є винятком. Нарешті, слід з великою повагою й увагою ставитися до тих національних меншин, що живуть на території України, адже вона для них стала батьківщиною, — про це ні на мить не слід забувати.

Тож щоб не розминутися з майбутнім, треба добре знати минуле й чітко уявляти собі майбутнє. А для цього має бути воля народу, бажання кращого життя і відданість своїй землі.

 

4,6(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
julka0505
julka0505
15.01.2023

1 Ерулік если в аул прибывали новоселы, в их честь

устраивался небольшой праздник,

позволявший прибывшим быстрее

адаптироваться на новом месте.

2 Тұсау кесу обычай разрезания пут очень символичен:

для ребенка как бы открывалась новая

жизнь, а черно-белый шнур символизировал

жизнь с ее непостоянством, впереди было

много испытаний и их надо пройти достойно

3 Сүйінші обычай при сообщении радостной вести,

тому, кто приносит известие, согласно

обычаю надо обязательно подарить подарок

4 Бата благословение перед дальней дорогой,

испытаниями, благодарность за угощение,

гостеприимство, доброту.

5 Асар обычай по совместному безвозмездному

труду. Со всего аула собирались люди и

общими силами выполняли работу.

Например, подобным образом строили

зимние жилища, копали колодцы, а также

возводили помещения для скота.

6 Бесікке

салу

обычай "бесікке салу" если младенец

мальчик, клали узду и нагайку, для того

чтобы он вырос хорошим наездником и нож,

чтобы отпугнуть злых духов, а если

младенец девочка - зеркальце и расческу,

чтобы она выросла красавицей

. только с этим могу

4,8(6 оценок)
Ответ:
lili2005ok
lili2005ok
15.01.2023

Для начала я кратко расскажу, что такое коронавирус — это семейство вирусов, включающее 39 видов. почему его назвали коронавирус? Сам вирус очень маленький, но строение его оболочки похожа на корону. Раньше этим вирусом болели животные, случаев заражения у человека не наблюдалось. В настоящее время, кроме версии заражения от животных больше нет и я придерживаюсь этой версии. Вы с почему? Да потому что первый случай заражения произошел в городе Ухане, где представители азиатских народов употребляли в пище продукты не до конца обработанные или совсем сырые.

4,5(16 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ