М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
hnwb
hnwb
25.06.2022 01:04 •  Другие предметы

У Сашка було в 5 разів більше грошей, ніж у Оленки. Коли Сашко купив книжку за 27 гри, а Оленка - ляльку за 8 гри, то в Оленки залишилося

👇
Ответ:
kuznecovamargo
kuznecovamargo
25.06.2022
Відповідь:

Нехай в Оленки було х грн, тоді в Сашка було 5х грн. Після купівлі речей в Оленки стало (х - 8) грн, а в Сашка - (5х - 27) грн.
Відповідно до умови задачі складаємо рівняння:
(5х - 27) - (х - 8) = 33;
4х = 52;
х = 13.
Отже, в Оленки було 13 грн, а в Сашка - 5 • 13 грн = 65 грн.
Відповідь. В Оленки було 13 грн, а в Сашка - 65 грн.
4,8(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dilmurod9292
dilmurod9292
25.06.2022

Аліса – семирічна дівчинка, якій наснилися пригоди в підземній Країні чудес і Задзеркаллі, де вона зустрілася з різноманітними казковими і фантастичними персонажами, що живуть по своїй особливій логіці і весь час спантеличують розумну юну вікторіанку. Будучи втіленням всіх дитячих вікторіанських чеснот: чемності, привітності, скромності, стриманості, серйозності, відчуття власної гідності, Аліса одночасно зберігає в собі ту безпосередність і душевну відвертість. Світ нонсенсу, куди потрапляє Аліса, часто дратує її, дивні персонажі, з якими вона зустрічається, як правило, прискіпливі, дратівливі і образливі, проте їй вистачає здорового глузду, щоб примиритися з ситуацією, зуміти перевести розмову на іншу тему, дивуючись дивацтву світу, що відкривається перед нею, одночасно приймати його таким, як він є. Адже незважаючи на всю його дивність і уявну нез’ясовність, у світі Чудес і Задзеркалля царює своя бездоганна логіка.

Це світ, де все розуміється буквально, де метафора позбавляється свого переносного значення, внаслідок чого каламбур таким навіть не відчувається, де парадокс виявляється результатом бездоганної логічної побудови. У забавних же пародійних віршах, що рясно зустрічаються в тексті, в знайомих за оригіналом логічних і граматичних зв’язках раптом виявляються зовсім інші, а то й
4,5(96 оценок)
Ответ:
Тина551
Тина551
25.06.2022

Переме́нная в императивном программировании — поименованная, либо адресуемая иным  область памяти, адрес которой можно использовать для осуществления доступа к данным. Данные, находящиеся в переменной (то есть по данному адресу памяти), называются значением этой переменной.

В других парадигмах программирования, например, в функциональной и логической, понятие переменной оказывается несколько иным. В таких языках переменная определяется как имя, с которым может быть связано значение, или даже как место (location) для хранения значения.

Область видимости и/или время существования переменной в некоторых языках задаётся классом памяти.

4,4(46 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ