Международное гуманитарное право (право войны, право вооружённых конфликтов) — совокупность международно-правовых норм и принципов, регулирующих защиту жертв войны, а также ограничивающих методы и средства ведения войны. Международное право вооружённых конфликтов кодифицировано в Гаагских Конвенциях, Женевских Конвенциях о защите жертв войны 1949 г. и Дополнительных Протоколах к ним 1977 г., резолюциях Генеральной Ассамблеи ООН и других документах.
Отдельные ограничения, установленные международным гуманитарным правом, распространяются и на вооружённые конфликты не международного (внутреннего) характера.
ответ:У групі описуються тварини, що зникли порівняно недавно, і ті, які зазвичай визначають як доісторичних. Відомо, що доісторичні тварини жили багато мільйонів років тому.
Життя на Землі виникло у воді близько 4,5 мільярдів років тому. Проте пройшли мільйони років, перш ніж перші істоти вийшли із водного середовища та оселилися на суші. Це були примітивні безхребетні (хребетні розвинулися 500 мільйонів років тому). Найвідоміші із них - це динозаври та споріднені з ними тварини, які колись жили у повітрі, воді та на суші. Вони давно вимерли, однак упродовж 100 мільйонів років безроздільно панували на Землі.
Причиною загибелі тварин, що зникли порівняно недавно, найчастіше була саме людина. У процесі полювання й надмірної експлуатації довкілля люди повністю винищили багатьох тварин. Із цього сумного досвіду варто було б зробити відповідні висновки та не допустити подальшого знищення тваринного світу.
Объяснение:
Екинет=(mV^2)/2=(0.009*300^2)/2=405 [Дж]
Епотенц=mgh=0.009*9.8*0.9=0.081 [Дж]