Объяснение:
Африканському туристичному регіону притаманна перевага природних туристичних ресурсів. Особливо значними серед них є флоро-фауністичні і ландшафтні складові ресурсного потенціалу. Для порізнених країн і територій регіону характерні комфортні погодно-кліматичні умови - основа розвитку масового туризму.
На ринку міжнародних туристичних послуг окремі африканські держави посіли чільні місця і пропонують високоякісний туристичний продукт: Маврикій - весільний туризм і пляжно-купальний відпочинок; Туніс і Марокко - пляжно-купальний, лікувально-оздоровчий і пізнавальний туризм; Зімбабве, Танзанія та Кенія - сафарі й екологічний туризм; ПАР - пляжно-купальний відпочинок, гастрономічний і екологічний туризм; Кабо-Верде спеціалізується на дайвінгу та серфінгу. Стосовно більшості інших держав, особливо центральноафриканських, то актуальність розвитку міжнародного туризму для них не стоїть на порядку денному: несприятливий для відпочинку європейців і американців клімат, міжетнічні конфлікти, бідність, висока захворюваність на СНІД та інші недуги і відсутність елементарних побутових умов роблять ці країни неприваб-ливими з точки зору рекреаційно-туристичної діяльності
Объяснение:
Был непосредственным участником конфликта учащихся двух факультетов вуза по причине негласного запрета представителям одного учебного заведения посещать спортивную территорию другого. В результате разрыва дипломатических отношений с соседским факультетом студенты под влиянием пропаганды со стороны деканата начали наращивать стойкую неприязнь к чужакам с технического факультета. К осенью года конфликт перерос в ожесточенную фазу, и если сами студенты в открытую выражали агрессию и дело нередко доходило до физических конфликтов с результатами в отделении 102, то правящее руководство лишь подливало масло в огонь регулярными доносами, комиссиями и прочими юридическими методами борьбы с конкурентами. По итогу оба декана были смещены с мест, а юридический факультет был переквартирован в другой корпус вуза. Вот)