М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Olgotata
Olgotata
22.02.2022 13:21 •  Другие предметы

Сашко, Дмитро та Сергій разом зібрали 9 1/2 кг суниць. Сашко і Дмитро разом зібрали 5 7/8 кг суниць, а Дмитро і Сергій - 5 3/10 кг суниць. По скільки кілограмів суниць зібрав кожен із хлопців?

👇
Ответ:
karenkar108
karenkar108
22.02.2022
Do the banks open in the afternoon?
4,6(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kindness5
kindness5
22.02.2022

Говорят, что заметить присутствие домового можно увидев, как кошка начинает весело играть с невидимым партнером. Вообще, считается, что животные – кошки и собаки могут видеть невидимое человеческому глазу. Бесплотный дух также не может укрыться от них. Если дух добрый, животные радостно приветствуют его: ластятся и играют. Злой – ощетинившись убегают.

Говорят, что дети до 7 лет могут видеть бесплотные сущности почти также как животные.

Расскажу историю, происшедшую с моим ребенком. Однажды вечером, когда дочери было 4 года, она сидела на корточках в коридоре и разговаривала с кем-то в углу за дверью. Стена была выложена искусственным камнем. Так вот, дочь утверждала, что за каменную кладку маленькие человечки и она решила что-то у них спросить. После она не раз вспоминала о них.

Мы уже давно переехали из той квартиры, сейчас моей девочке 9 лет, но она до сих пор помнит и говорит, что в коридоре за камнями жили маленькие люди размером с пчелу. Причем, когда она была младше, то говорила об этом спокойно, как об обычном факте. Став постарше, к ней пришло осознание того, что это было нечто сверхъестественное и должно быть страшное.

4,5(74 оценок)
Ответ:
Kosmen21
Kosmen21
22.02.2022
1.    Парк - територія з природною чи спеціально посадженою рослин- І ністю, алеями, водоймами, скульптурами та різними спорудами; при-1 значена для прогулянок та відпочинку.
2.    Перші парки виникли разом із першими містами. Цікаво, що у багатьох європейських мовах, зокрема англійській, поль ській, українській, французькій, чеській, слово «парк» звучить однаково
У парках Давньої Греції відбувались і спортивні змагання, і бе сіди науковців. Найстаріший міський парк України — парк імені Івана Франка — знаходиться у м. Львові. Він був закладений на місці старовинного саду ще в XVI столітті. Гордість парку — най старіша каштанова алея в Україні, що була висаджена на початку XX століття. Закладені давніми творцями правила створення пар ків використовуються й дотепер. Окрім парків, люди навчилися створювати сади. їх висаджу вали на території монастирів, біля замків та палаців правителів. Нам добре відома й українська традиція — обов'язково мати садок біля хати.
3.    Творці парку зробили все, аби він нагадував Грецію — бать ківщину Софії Потоцької. Тому в парку можна побачити неймо вірну кількість скульптур давньогрецьких богів і поетів. Храми, гроти, альтанки і фонтани також носять імена давньогрецьких богів і муз.
4.    Благодійник і патріот, Василь Тарновський (молодший) захоп лювався козацькою добою і став завзятим колекціонером україн ських старожитностей. Він зібрав унікальні козацькі предмети: шаблю Богдана Хмельницького, особисті речі і портрети гетьма нів і старшин. Самого господаря Качанівки друзі жартома назива ли «гетьманом». Його колекція стала основою Музею українських старожитностей у Чернігові, який розпочав діяльність 1907 року. І хоча тоді ще не було держави під назвою Україна, проте вже існував її музей.
5.    До сільських дітей у Качанівці ставилися досить гарно.
6.    Дізналися те, що парки створювалися з появою перших міст, а сади в свою чергу створювалися в парках.
7.    Тому що, «Софіївка» уславилася і своєю рослинністю, оскільки упро довж всієї історії парку тут було висаджено і культивовано понад 2000 видів дерев і кущів з різних країн.
8.    Тарновський-молодший зібрав понад 700 малюнків та рукописів Тараса Шевченка. Він упорядковував могилу
Кобзаря, був авто ром ескізу хреста на Чернечій горі в м. Каневі, що на Чернігівщ и ні. Окрім того, пожертвував чимало на спорудження пам'ятника Богдану Хмельницькому в м. Києві, Івану Котляревському.
4,8(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ