Степ — біом помірного поясу, для якого характерне майже повсюдне поширення трав'янистої, в основному злакової рослинності на чорноземних і каштанових ґрунтах Лісосте́п — перехідна природна зона Північної півкулі між зонами мішаних лісів та степу, на якій чергуються ділянки лісу і степу.
У Євразії лісостепи протягуються суцільною смугою із заходу на схід від східних передгір'їв Карпат до Алтаю. У Росії кордон з лісовою зоною проходить через такі міста, як Курськ і Казань. Захід і на схід цієї смуги безперервне лісостепу порушено впливом гір.
Окремі ділянки лісостепів розташовуються в межах Середньодунайської рівнини, ряду міжгірських улоговин Південного Сибіру, Північного Казахстану, в Монголії і на Далекому Сході, а також займають частину рівнини Сунляо на північному сході Китаю.
На юге-Аляски климат умеренный, на севере - арктический, на остальной территории - субарктический, морской, в центральной части - континентальный. Преобладающая воздушная масса (ВМ) зимой - арктическая, летом - умеренная. Осадки; 500-5000мм? температура зимой: +1 -12°С, летом: +6 +15°С.
На юге Лабрадора климат умеренный, на остальной территории - субарктический, ВМ летом - умеренная, зимой - арктическая. Осадки; 250-1200мм, температура зимой; -12 -28°С, летом; -7 +15°С Климат Лабрадора более суровый, сказывается арктическое влияние. На климат Аляски оказывает влияние Тихий океан. На обоих полуостровах есть пояса умеренного климата, причина влияние материковых климатических зон,
1. П.Н.Лебедев А. Театр
2. В.Э. Мейерхольд Б. Физика
3.Ф.О. Шехтель
В. Архитектура
2а
1б
3в