М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

В странах-кандидатах на участие в «зоне евро» в рамках ЕС уровень инфляции не должен превышать средний уровень инфляции

👇
Ответ:
Yasmina55
Yasmina55
27.12.2020

Пусть время, за которое пасс.дошёл до конечной пристани - x. Буксир был в пути на 1 час болльше, т.е. (x+1) часов. Буксирный км, пассажирский - 24x км, что на 384 км больше, чем буксирный. То есть:

\\24x-8(x+1)=384\\16x=392\\x=24,5.

То есть, пассажирский теплоход был в пути 24,5 часа и за это время расстояние 24*24,5 = 588 км

4,7(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
гость66666
гость66666
27.12.2020

Объяснение:

Вчений Микола Коперник висунув революційну теорію про те, що саме Сонце, а не Земля знаходиться в центрі світу.

Миколай Коперник перш за все відомий як творець геліоцентричної картини світу, який на початку XVI ст. у своїй праці De revolutionibus orbium coelestium (Про обертання небесних сфер) (вид. 1543) математично обґрунтував ідею про рух Землі та інших планет навколо Сонця, визначив послідовність розташування планет, обчислив їх відносну віддаленість від Сонця тощо.

Вчення Коперника мало велике значення у розвитку природознавства, його ідеї були розвинуті в подальшому у працях Джордано Бруно, Галілео Галілея, Й. Кеплера, І. Ньютона та інших. Зокрема, Коперниківську систему було поточнено: Сонце розташоване у центрі не всього Всесвіту, а лише Сонячної системи.

Серед сучасників Микола Коперник був відомий не тільки як знавець астрономії, а також як державний діяч і майстерний лікар.

Абу-р-Райхан Мухаммад ібн Ахмад ал-Біруні, частіше просто Аль Біруні (4 жовтня 973 — 13 грудня 1048) — хорезмський вчений-енциклопедист. Працював при дворі хорезмшахів. Писав арабською мовою. Біруні описав календарні системи арабів, персів, греків, євреїв, хорезмійців та інших народів. У низці трактатів Біруні виклав основи математики й астрономії. Вперше на Середньому Сході висловив думку про рух Землі навколо Сонця. Обчислив довжину кола Землі. Визначив питому вагу багатьох мінералів.Уявлення аль-Біруні про світоустрій, рух Землі, сили тяжіння набагато випереджали його час. Висловлював сумнів у справедливості геоцентричної системи Птолемея. Приєднуючись до ідей староіндійських учених про тотожність зірок і Сонця, вважав Сонце вогненною кулею, на відміну від Місяця і планет, що відбивають сонячне світло. Пояснив явище ранішньої і вечірньої зорі як наслідок свічення порошинок в променях прихованого за горизонтом Сонця. Висловив думку про «димоподібну» природу хвостів, що світилися біля диска Сонця під час його затемнень (сонячна корона).

Розробив астрономічні методи геодезичних вимірювань. Удосконалив основні астрономічні інструменти, якими користувалися у той час (астролябію, квадрант, секстант), розвинув теорію тіней — гномоніку. Побудував перший нерухомий (стінний) квадрант радіусом 7,5 м для точних (до Сонця і планет, який протягом 400 років був найбільшим у світі. Проведені ним вимірювання нахилу екліптики до екватора протягом багатьох століть залишалися неперевершеними за точністю.

Одним з перших після старогрецьких учених почав розвивати і широко застосовувати плоску і сферичну тригонометрію як математичну основу практичної астрономії. Розробив новий, вельми точний метод визначення радіусу Землі шляхом положення горизонту з вершини гори. За 600 років до Віллеброрда Снелліуса запропонував тригонометричний метод вимірювання відстаней, схожий з сучасною тріангуляцією.

Свої астрономічні дослідження аль-Біруні описав в трьох фундаментальних творах: «Книга, що містить роз'яснення належних індійцям учень, прийнятних розумом або відкинутих» («Індія»), «Канон Масуда з астрономії і зіркам», «Книга напоумлення началам науки про зірки».

4,8(47 оценок)
Ответ:
latypova04
latypova04
27.12.2020

Социальная группа

Переход к индустриальному обществу в XVI-XVIII вв.

Индустриальное общество XIX в.

Дворяне

Важнейшая социальная группа; имела сословные привилегии, была самой богатой и могущественной

Сохранили ведущие позиции только в сфере государственной службы

Крестьяне

Самая  многочисленная группа населения; производила основное общественное богатство

Оставались самым многочисленным классом, но доля в составе населения сокращалась;

появились капиталистические фермеры и батраки

Ремесленники

Работали в собственных мастерских, использовали личные орудия труда

Не могли конкурировать с заводами; квалификация мастеров ручного труда оказалась невостребованной

Буржуазия

Основные занятия — торговля и ростовщичество; производством товаров занимались в дополнение к посреднической торговле

Самый могущественный класс, ведущее положение в котором заняла промышленная буржуазия

Технические специалисты, служащие

Этой социальной группы не существовало

Наёмные работники, основной вид деятельности которых — умственный труд, требовавший получения образования; имели достаточный доход и высокий уровень культуры

Наёмные рабочие

Мало отличались от ремесленников, использовали личные орудия труда; работа на мануфактуре являлась дополнительным доходом

Увеличение численности этого класса, повышение требований к квалификации; работа на заводе занимала всё время и была основной

4,6(25 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ