М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Функции по взиманию государственного денежного сбора с товаров, имущества и ценностей при пересечении границы стран возложены на органы

👇
Открыть все ответы
Ответ:
TeReNoRi
TeReNoRi
29.05.2022

1.Принцип работы радиолокационного ответчика обусловлен работой судовой радиолокационной станции. РЛС работает как на передачу сигнала в пространство, так и на принятии отраженного от объектов сигнала. РЛО формирует полезный сигнал, который принимается как отраженный от объекта сигнал.

2. причиной пожаров в доме может быть печка газ спички не выключенная плита утюг. надо вывести всех людей наружу чтобы они не задохнулись и потушить всё огнетушителем и потом полить водой.

3Переворачивать на левый бок запрещено из-за нагрузки на сердце.Вызовите скорую медицинскую (тел. 03).

Наложите стерильную повязку на место электротравмы.

Откройте все окна и форточки (пострадавшему нужен свежий воздух)

Согрейте пострадавшего - накройте его пледом или одеждо.

4.готовности всех средств к немедленному использованию до выхода судна в рейс и в любой момент рейса;

наличии в проходах жилых помещений и в выгородках трапов четких, хорошо видимых указателей путей выхода на шлюпочную палубу;

четких действий администрации судна по предотвращению паники среди экипажа и пассажиров;

организации посадки членов экипажа и пассажиров в средства тепло одетыми и с надежно закрепленными индивидуальными средствами;

постоянной укомплектованности шлюпок продовольствием и питьевой водой, теплыми одеялами, переносными радиостанциями и другим снабжением;

организованной посадке членов экипажа и пассажиров в шлюпки до их спуска на воду, что исключает прыжки людей за борт в воду.

Объяснение:

тут написано полность но можешь писать кратко.

ещё я только не знаю правильно или нет

4,6(70 оценок)
Ответ:
Nazar07072004
Nazar07072004
29.05.2022

1. Як у мистецтві модернізму відобразилися буремність і краса ХХ століття?

Протестуючи проти надмірної залежності від реального життя, проти копіювання дійсності, імпресіоністи описували власні враження від побаченого - зорові й чуттєві, що були мінливими, як і самий світ, а також відтінки вражень і барв, їхні уявлення та асоціації були часто фантастичними і завжди суб'єктивними. Художній твір імпресіоніста - це не об'єктивна картина світу, а система складних суб'єктивних вражень про нього, яскраво забарвлена творчою індивідуальністю митця. Особливо вразливі імпресіоністи до чуттєвої краси світу; вони чудово відтворювали природу, її красу, розмаїтість і мінливість життя, єдність природи з людською душею.

Естетизм виник в останнє десятиліття XIX ст. в Англії. Він породив культ витонченої краси. Творці естетизму вірили, що реалізм приречений на цілковитий крах, що соціальні проблеми зовсім не стосуються справжнього мистецтва, і висували гасла "мистецтво для мистецтва", "краса заради самої краси". Найвидатнішим представником англійського естетизму був Оскар Уайльд.

2. Наведіть приклади різних напрямів і стилів у мистецтві модернізму. Порівняйте їх.

Модернізм - (від французького "moderne" - новітній, сучасний).

Напрями модернізму

імпресіонізм,

неоромантизм,

символізм,

імажинізм,

футуризм,

акмеїзм,

експресіонізм,

сюрреалізм,

«театр абсурду»,

дадаїзм,

«новий роман»

Неоромантизм (грецьк. новий романтизм) — умовна назва естетичних тенденцій в європейській літературі кінця XIX — початку XX ст. їх сенс полягав у відродженні певних рис естетики романтизму: культу героїки, уславлення мужності, утвердження нового героя — мужньої людини, життя якої пов’язане з ризиком та незвичайними пригодами. Найвиразніше виявився неоромантизм в Англії, у творчості Р. Кіплінга, Р. Стівенсона, А. Конан-Дойла, Г. Честертона, Е. Войнич.

Футуризм (лат. майбутнє) — одна з течій модернізму в літературі початку XX ст., принципами якої є руйнування норм морфології і синтаксису, звуконаслідування, використання образів-символів тощо. Футуристи закликали «додушити» буржуазну культуру, «скинути з пароплава сучасності» класиків, творити нову мову й нову літературу. Основоположником футуризму був італійський письменник Марінетті. У Росії футуристами були В. Хлєбников, В. Каменський, брати Бурлюки, В. Маяковський, в Україні — М. Семенко.

4,6(33 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ