ответ:В современном мире фотографии чаще всего хранятся на электронных носителях, чем в фотоальбомах. Но "голубые экраны” не доставить человеку то удовольствие, которое он испытывает, разглядывая домашний фотоальбом. Чувство уюта не покидает тебя с каждой страничкой. Рассматривая каждую фотографию, ты,затаив дыхание, погружаешься в вспоминая теплые моменты из жизни. Я думаю, у каждого в доме есть фотоальбом, хранящий в себе историю и атмосферу лет.
Такой альбом есть и у меня. Это сборник фотокарточек из моего детства, в котором хранятся важные фрагменты моей жизни. Но среди всех фотографий есть у меня одна любимая, которая затрагивает глубину моей души.
Девчушка семи лет стоит в обнимку с щенком , зажмурив глаза. Это я в детстве. Помню тот день до мелочей. Мой седьмой день рождения. Утром мама зашла ко мне в комнату ,чтобы поздравить, а за ней, на пороге комнаты, стоял папа, что-то держа за спиной. Когда я встала и подошла к нему, он вручил мне маленького щенка. Я заплакала от счастья и начала ласково гладить малыша. Папа, не теряя момента взял в руки фотоаппарат и сказал: " улыбочку!”.Я обняла щенка со всей любовью и, зажмурив глаза, расплылась в улыбке. Так появилась эта фотокарточка, которая каждый раз, когда я её вижу, греет моё сердце. В тот день я была счастлива, так как исполнилась моя мечта — мне подарили собаку, которую я сразу назвала Ладой. Она стала мне верным другом, с которым никогда не скучно.
Седьмой день рождения в корне изменил мою жизнь, а благодаря фотографиям я буду вспоминать его всегда, когда решу пересмотреть фотоальбом.
Источник: Сочинение Моя любимая фотография (описание изображенного человека)
Объяснение:
Відповідь:
Навіщо потрібен класичний танець?
Сьогодні існують і розвиваються безліч напрямків хореографії, серед яких кожен може обрати той, що приваблює і надихає. Здається, як багато всього нового, сучасного і навіщо вивчати те, що створене набагато раніше, мається на увазі класичний танець. Необхідно розуміти, що усі новаторства у танці фундаментально пов’язані з традиціями. Усі нові танцювальні течії у тій чи іншій мірі поєднують у собі хореографічний спадок різних часів і народів.
Усе нове це добре, але важливо освоювати класичну школу, без якої мистецтво сучасного танцю неможливе! За кордоном витрачають великі кошти на те, щоб вивчати основи класичного танцю.
Дуже шкода, що сьогодні великий відсоток людей демонструє незацікавленість і не надає належної уваги класичному танцю, недооцінює його як колосальний фактор у формуванні особистості танцівника, зростанні його професійного рівня! Адже саме він закладає основи виконання танцю, надає йому особливий естетичний вигляд.
Класична система рухів робить тіло дисциплінованим, гнучким, слухняним для виконання завдань балетмейстера і для самого виконавця. Класичний танець – це основа будь-яких видів танцю, головна система засобів висловлювання хореографічного мистецтва. Класичний танець можна назвати фундаментом усіх сценічних видів танцю.
Балет виробив термінологію танцю і систему підготовки артистів, що з певними змінами використовується в інших танцювальних стилях. Тому учням завжди рекомендується розпочинати з уроків класичного танцю, навіть якщо пізніше вони будуть спеціалістами в інших танцювальних напрямках. Основи класичного танцю настільки універсальні, що навіть досвідчені артисти не припиняють кожен день займатись класичним уроком.
Заняття дуже корисні для дітей. З раннього віку закладається правильне формування м’язового скелету. Заняття хореографією формують у дітей відповідальність перед справою, якою вони займаються, дисципліну, а також повагу до мистецтва.
Пояснення:
эти числа не дают переход