"Найти лучшего друга — самая большая удача в жизни..." - говорила писательница Сесилия Ахерн. Много кого в своей жизни мы можем назвать этим чудесным словом. Согласитесь, приятно слышать от вашего знакомого или соседа фразу "ты мой друг". Ведь это говорит о доверии этого человека к вам, его симпатии и доброжелательности.
Друзья играют очень важную роль в нашей жизни. Без них было бы трудно. Не совсем, чтобы невозможно, но одинокого человека сложно назвать счастливым. Так уж вышло, что человек - социальное существо. Он не может находиться вне социума, существовать изолированно. Находясь среди друзей, мы чувствуем себя комфортно и конечно же радуемся, что имеем вокруг себя таких замечательных людей.
Мои друзья - отличные товарищи и спутники по жизни. Они поддерживают меня в трудные минуты, радуются вместе со мной и разделяют все мои проблемы. Я очень рад, что мне есть кому рассказать о своих планах, есть с кем поделиться интересными историями и случаями из жизни. Где бы я не находился, я всегда вспоминаю о них и думаю про себя: "как бы было хорошо, если бы мои друзья сейчас были рядом со мной".
Цените своих друзей, уважайте их взгляды и стройте свою жизнь вместе с ними!
Объяснение:
Старість потрібно розглядати в контексті стосунків між старшими і молодшими особами. Зокрема ми, як християни, стараємося приймати старшу людину в контексті нашого ставлення до Всевишнього. Саме тому перед старшою людиною завжди потрібно встати, їй завжди потрібно вклонитися, а також належить відкрити своє вухо для того, щоб її почути. Адже тільки тоді через неї можна почути голос Божий.
Объяснение:
Старість не радість, а молодість не вічність. Вважаю, що від того, з якою повагою ставимося до старших осіб з досвідом, які прожили життя, залежить наше сьогодення та майбутнє. Є багато різних висловів та афоризмів, які намагалися дати визначення, що ж таке старість. Зараз мені пригадується вислів Лоуренса Пітера, який говорив, що старість — це коли у тебе є відповіді на всі запитання, але ніхто не запитує. Можна сказати, що старість — це умовне поняття, — зазначає духовний лідер греко-католиків.
Книга мудрості Святого Письма говорить нам, що старість і мудрість людини не обчислюється кількістю років. Старість і молодість — це стан душі. Людина може бути літньою, але мати молодечого духа та почуватися молодою, активною, плідною. А хтось може бути за віком молодий, але вже думає чи мріє про спочинок і тихе життя, тобто старіє духом.
Всё, чем могла тем