М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Taekimyeon
Taekimyeon
01.01.2022 21:36 •  Другие предметы

Можно ли, строя заводы и города, сохранить воду чистой?

👇
Ответ:
Dasha78906543
Dasha78906543
01.01.2022
Если очень сильно постараться, то можно организовать такое производство. К сожалению, в большинстве случаев человек экономит на очитке и загрязняет воду в больших количествах.
4,5(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
hahahagall
hahahagall
01.01.2022

Объяснение:

1. Стовпи-опори. Будинок може бути піднятий над землею на залізобетонних стовпах-опорах, при цьому звільнене місце під житловими приміщеннями використовується для саду або стоянки автомобілів.

2. Плоскі дахи-тераси. Замість традиційного похилого даху з горищем під ним, пропонується влаштовувати плоский дах-терасу, на якому можна було б посадити невеликий сад або створити місце для відпочинку.

3. Вільне планування. Стіни більше не є несучими елементами в зв’язку із застосуванням залізобетонного каркаса, тому внутрішній простір від них звільняється. В результаті, внутрішнє планування будинку можна організувати вільно, з набагато більшою ефективністю.

4. Стрічкові вікна. Завдяки каркасній конструкції будівлі та відсутності зв’язку з несучими стінами, вікна можна робити будь-якого розміру і конфігурації, в тому числі вільно протягнути їх стрічкою від кута до кута вздовж всього фасаду.

5. Вільний фасад. Опори встановлюються поза площиною фасаду, всередині будинку. Зовнішні стіни можуть бути при цьому з будь-якого матеріалу — легкого, крихкого або прозорого і приймати будь-які форми.

4,4(71 оценок)
Ответ:
Fltkbyf2017
Fltkbyf2017
01.01.2022

Объяснение:

Астрономія - це наука про Всесвіт, яка вивчає  розміщення, рух, будову, походження і розвиток небесних тіл і створених ними систем

Це найдавніша наука, яка допомагала людям орієнтуватися під час подорожей, створювати календарі, передбачати соняччні й місячні затемнення

Народження сучасної астрономії пов'язано  з відмовою від геоцентричної системи світу Птолемея (II століття) і заміною її геліоцентричною системою Миколая Коперніка (середина XVI століття), з початком досліджень небесних тіл за до телескопа (Галілео Галілей, початок XVII століття) і відкриттям закону всесвітнього тяготіння

Галілео Галілей перший телескоп

4,6(3 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ