М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Почему нельзя точно назвать число стран на политической карте мира?

👇
Ответ:
Количество стран превышает количество государств. Так как понятие страна на много шире чем понятие государство. Существуют страны, которые не признаются другими государствами как независимые государства (непризнанные государства), существуют так же территории с неопределенным статусом и зависимые территории. Не имея статуса государств, последние три категории территорий все же имеют статус стран.
4,5(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
111mart111
111mart111
05.12.2020

индустриальный пейзаж - чаще рисунок, на котором изображена промышленная деятельность, заводы, предпиятия. так же это машины, которые выполняют работу. реже изображают городские дома, новостройки, здания в работе.

В данной работе предпринимается попытка систематизировать и проанализировать произведения современных авторов в жанре индустриального пейзажа. Если говорить о формально-стилистических особенностях современного индустриального пейзажа, то это — реалистические, полуабстрактные живописные и графические произведения, экспрессионистические полотна. Как жанр современного искусства, пейзаж требует более динамичных выразительных средств.

Объяснение:

ну я так понимаю это

4,5(15 оценок)
Ответ:
odin2323
odin2323
05.12.2020

Відповідь:

Хлопчик на ім’я Джин разом із батьком, від особи якого в новелі ведеться розповідь, потрапляють у крамннчку де продають дитячі іграшки. А крамниця виявилася незвичайною: одразу за її порогом почалися дива. Крамниця була заповнена чарівпими речами. Тут був тигр із пап’є-маше, який розмірено киває головою, кришталеві кульки, “порцелянова рука з колодою чарівних карт” і багато інших чарівних речей. На підлозі стояло кілька чарівних дзеркал, які звужували й видовжували, приплющували голови й скрадали ноги. Та справжні дива почалися, коли з’явився продавець. Він почав діставати кришталеві кульки зі своєї голови та кишені хлопчика. З-під пальців продавця сипали різнобарвні іскри, шворку він дістав зі свого рота, а палець, якого продавець потримав над вогнем, обернувся на паличку червоного сургучу. Продавець знав не тільки те, що хотів би придбати собі Джип, йому відомо було навіть ім’я хлопчика та його домашня адреса. Батько Джипа раптом виявив у своєму капелюсі скуйовджепого голуба, два чи три яйця, мармурову кульку, годинника, чималу кипу паперу. Прилавок раптом витягнувся й загородив дорогу до дверей. До крамниці хотів зайти розбещений хлопчик Едвард, але для неслухняних дітей крамниця була завжди зачиненою. Продавець для Джипа і його батька влаштував огляд товарів і заявив: “Всі товари в нас одного гатунку, а саме: найвищого! Нічого, крім справжньої магії! З гарантією!” Були тут і чарівні поїзди, що рухалися без пари й пружини і олив’яні солдатики, що оживали від скоромовки, проказаної над ними і чарівний меч, і чарівний коник-гойдалка… Продавець, пояснюючи, як влаштовані іграшки показував їх навиворіт. Внаслідок чергового фокусу дивакуватого торговця Джин раптом безслідно зникає з батьківського поля зору а потім так же несподівано з’являється вже за межами крамнички, де опиняється й ошелешений батько. При цьому сама зловісна крамничка, як примара, раптово зникає.. Дива скінчилися, але Джин тримав в руках чотири пакунки, очі його сяяли. Вдома з’ясувалося, що в трьох пакунках були солдатнки, а в четвертому – живе кошеня. Хлопчик залюбки грався солдатиками, які, за його словами, оживали, коли він відкривав коробку й промовляв чарівне слово. Батько багато разів пробував, коли Джин грався з ними, зненацька увійти до нього в кімнату. Але нічого чарівного він так і не помітив, для нього вони були звичайнісінькими солдатиками. Кілька разів батько проходив  по Ріджент-стріт, шукаючи ту крамницю, щоб сплатити за рахунком, але так і не знайшов її.

Пояснення:

4,5(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ