Чарлі – маленький хлопчик із бідної родини, який у житті має найголовніше – мрію. Цей хлопець мріє побувати на шоколадній фабриці. Але для цього необхідно виграти квиток. Завдяки натхненній вірі та бажанню, малий Чарлі потрапляє на фабрику, а згодом і одержує головний приз.
Любов до шоколаду Чарлі має з дитинства: «Чарлі бачив у вітринах крамничок цілі стоси величезних шоколадних плиток. Він зупинявся й дивився на них, притискаючись носом до скла і стікаючи слиною». На жаль, хлопець не міг насолоджуватись солодощами часто: «Чарлі Бакет міг відчути смак шоколаду єдиний раз на рік, на свій день народження. Уся родина заощаджувала для цього гроші...».
Хлопчик втілює такі риси як доброта, милосердя та щирість. Саме завдяки цим рисам молодший із Бекетів здобув прихильність містера Вонки та став його наступником. Чарлі виступає антиподом інших героїв повісті, адже він тихий і ввічливий хлопчик, у якого відсутні будь-які пороки.
Головна цінність для Чарлі – родина, що його любить. Це є найдорожчим скарбом у житті хлопчика. У творі зображені ще чотири родини, де батьки мають кошти на забезпечення своїх дітей навіть з надлишками. Проте вони розгублені у цьому світі, адже не наділені найголовнішим – батьківською любов’ю. Чарлі здатний на щиру любов, має інтерес до життя, підтримку свої близьких людей.
Завдяки образу Чарлі, читач може усвідомити, що на першому місці у житті людини мають бути гарні стосунки всередині родини, турбота та підтримка, а вже потім всі дорогі та цінні іграшки та солодощі. Молодший із Бекетів справжня щира, життєрадісна та любляча дитина.
Подробнее - на -
Объяснение:
Привет. Я Владимир Путин. Я Царь России. Мне глубоко похрену на образование в Российской Федерации. Для России более важны состояние бордюра в Москве, состояние счета в моем швейцарском банке и личное счастье миллиардеров страны.
Я считаю, что имею полное право травить любых граждан в Российской Федерации, особенно лидеров оппозиции. Потому что оппозиция нам не нужна. Нам нужно делать бинес на бюджетных деньгах. И что бы лучше это было делать 13 числа всем нужно поддержать Единую Россию и всех представителей этой партии. Я уже обнулился, теперь нужно моим коллегам вновь попасть в думы всех мастей. Мы будем воровать еще сильнее. А простые граждане в намордниках от коронавируса, но без денег будут нас поддерживать на выборах.
Голосуйте за меня и за мою партию, в которой я не состою ибо боюсь, и будет вам величайшая коррупция.
Надеюсь, что счастливых дней у вас будет поменьше, а проблем - побольше Вам большое.
З.Ы. И тюрем у нас хватит на всех...
Объяснение:
Мощность 2-й спирали P2=U^2/R2 (где R2 - сопротивление 2-й спирали)
По условию, время Δt закипания воды при 1-й спирали 15 мин, а при 2-й спирали 30 мин.
По закону Джоуля–Ленца P=ΔA/Δt; ΔA= P* Δt
Для 1-й спирали ΔA1= P1* Δt1
Для 2-й спирали ΔA2= P2* Δt2
Для закипания воды необходима одинаковая работа, значит ΔA1= ΔA2 Следовательно,
P1* Δt1= P2* Δt2
P1* 15= P2* 30
P1= (P2* 30)/15=2P2 U^2/R1=2*( U^2/R2)
Находим сопротивление 1-й спирали R1= U^2/(2*( U^2/R2))=R2/2 или сопротивление 2-й спирали R2=2R1
При последовательном соединении 2-х спиралей: R12=R1+R2=R1+2R1=3R1
ΔA1= ΔA12, тогда
P1* Δt1= P12* Δt12
Δt12= (U^2/R1)* Δt1/( U^2/R12)= (Δt1/ R1)*R12=(Δt1/ R1)*3R1=3* Δt1=3*15=45
ответ: необходимо 45 мин при двух включенных последовательно спиралях.