В Древней Греции театр был одним из факторов общественного развития, рас в народе религиозные и социально-этические понятия и объединяя тем самым разнообразные слои населения городов и деревень. Для греческого театра поэтами были созданы образцы драмы, имевшие влияние на драму римскую и новоевропейскую. Некоторые из этих образцов с незначительными переменами удержались в репертуаре новых театров и до сих пор появляются на сцене в подлинном их виде или в точных переводах на новые языки.
Объяснение:
Науковці вважають, що перевтома пов’язана з перевантаженням, якого не уникнути ні за щоденного, ані щотижневого відпочинку. Згадайте, чи у Вас траплялося таке, що Ви просто не мали можливості «передихнути». Така ситуація поступово призводить до погіршення загального стану здоров’я, коли відчуваєш себе… майже хворим. Ось це й слід би назвати станом перевтоми. Чинниками, які спричиняють її розвиток є збільшення обсягу навчального навантаження, неправильно побудований режим дня і т.п. Що ж характерно для початкової стадії перевтоми? Найчастіше вчителі та батьки звертають увагу на погіршення успішності школярів. Воно викликає здивування, мовляв, раніше все було добре, а тут, несподівано, учень «не вилазить» із незадовільних оцінок. Поступово змінюється поведінка дитини, з’являються плаксивість, дратівливість, нервові «тики». Ще одним важливим моментом є погіршення апетиту. Але на ці ознаки мало хто звертає увагу. А це необхідно зробити, оскільки перевтома не зникає сама по собі, навпаки – вона може переходити у певну стадію. А ось тут стан стає досить серйозним: у дітей з’являються порушення сну, почуття страху, істеричність. Різко знижується розумова і фізична працездатність, опірність до несприятливих чинників і патогенних організмів, дитина починає хворіти.
Таким образом человек-общество-природа — это тесно взаимосвязанная система. Изменение одного компонента сказывается на остальных.