Економіка - це сукупність виробничих відносин підприємства країни або світу.Людина кожного дня зустрічається з Економікою. Це буває коли ми купуємо щось, обмінюємося, продаємо ,пропонуємо.
На мою думку економіка дуже важлива наука для кожної людини, вона може навчити як правильно використовувати гроші та економити їх.
правило економіка потрібна тим людям які розпочинають свій бізнес. Бо їм потрібно вести розрахунки, рахувати прибутки або збитки .
В економіці є такі поняття як потреби та ресурси. Потреби безмежні, а ресурси обмежені. Потреби це те що хоче людина, ресурси це все що має людина.Тобто незалежно від того що хоче людина, її ресурси обмежені. Тому вона не може купити все.
Економіка поділяється на макроекономіку та мікроекономіку.
Макроекономіка - це одна з наук що вивчає закономірності функціонування національної економіки. Іншими словами макроекономіка - це світова економіка.
Мікроеноміка - це наука яка вивчає діяльність конкретних економічних об`єктів. Тобто це наука яка вивчає внутрішню економіку держави .
В Україні зараз парламентсько-президентська форма правління. Це коли президент без згоди парламенту не може закласти будь-яку угоду. Тобто президент залежний від парламенту .
Я вивчаю економіку тому що це дуже складний але цікавий предмет. Я на 100 % впевнена що економіка мені неодноразово знадобиться у житті!
Во время обучения в консерватории Сергей Прокофьев славился умением экспериментировать. Молодой композитор не боялся ярких и нестандартных решений, чем не раз удивлял публику. Его сочинения называли новаторскими и даже хулиганскими, ведь в них всегда можно было найти что-то свежее и необычное. Стиль Прокофьева уже тогда был ясно сформирован и узнаваем. Это позволяло слушателям делать собственные предположения, касающиеся первого опыта написания симфонии. Многие ожидали услышать эпатирующее сочинение, но Прокофьев преподнес публике удивительно ясный и стройный симфонический цикл. В нем слились воедино тенденции XX века и времен Гайдна, а симфония получила гордое название «Классическая».
Объяснение:
Отрицательные: 1. Падения живности из-за нехватки пастушьих земель
Китай и Монголия