М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
eto1pizdech
eto1pizdech
23.08.2022 20:42 •  Другие предметы

Основой питания береговых чукчей было (а) мясо морских животных мясо таежных зверей

👇
Открыть все ответы
Ответ:
MasterDrenZik
MasterDrenZik
23.08.2022

Існує маса легенд про походження назви села, втім жителі цього краю розповідають, що жив тут колись багач, який скуповував навколишні землі. У нього була донька Синь. Коли батько відправлявся завжди на чергову зустріч, дочка благала взяти її зі собою, але тато не брав дівчину, пояснюючи, що вона ще маленька. Та одного разу Синь таки вмовила батька, і він взяв її з собою з умовою, що вона гратиметься на одній галявині і нікуди не ходитиме більше. Дівчина, як і домовлялись, сиділа та чекала батька, який залагоджував свої справи, аж раптом почула, як лунає звук чи то сопілки, чи то трембіти. І поманив цей спів її за собою, піднялася дівчина на гору і побачила хлопця, бідно одягненого, який пас овець. Синь вмостилася і слухала, як грає хлопець, що називався Вир. Коли батько повернувся на домовлене місце і побачив, що доньки немає, здійняв шум і організував пошуки. Дуже швидко багачеві розповіли, що дівчина таємно бачиться з Виром. Дізнавшись, що вона спілкується з бідняком, тато наказав своїм слугам скинути хлопця з гори, де він співав, у прірву. І коли наступного разу Синь прибігла на побачення та не застала хлопця, вона сіла на горі і так плакала, що залила своїми слізьми усю прірву, куди скинули хлопця. Так і утворилося озеро, а назвали його в честь закоханих."

Також озеро має назву Морське око Карпат, оскільки воно має округлу форму, а посередині озера розташований маленький острівець, що нагадує зіницю.

4,8(41 оценок)
Ответ:
wjp39391
wjp39391
23.08.2022

Церкви, часовни, мечети и синагоги - их сегодня в Туле достаточно большое количество и их двери всегда радушно открыты для всех, кто интересуется религией и ищет встречи с Творцом. Если Вы верующий человек и хотите через Веру получить духовную власть противостоять тяготам современной жизни -Церкви, часовни, мечети и синагоги - это то, что Вам нужно, ведь эти организации – одна добрая и большая семья. В Туле есть множество храмов-Иоанна Златоуста

Храм Дмитрия Солунского

Храм Державной Иконы Божией Матери

Храм в честь святителя Алексия, митрополита Московского и всея Руси

Лучезарная Христианская Пресвитерианская Церковь

Церковь во имя Святых Апостолов Петра и Павла

Свято-Знаменский храм

И множество других святых мест.

4,8(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ