Уроки я зазвичай роблю ближче до вечора. Деякі хлопці, яких я знаю, роблять уроки відразу після школи: прийдуть, пообідають, з півгодини відпочинуть і сідають за уроки. Мо-жет, так і потрібно робити. Може бути, так навіть і правильно - пошвидше відв'язався і майже весь день вільний. Але у мене бракує сили волі на такий розпорядок дня. Для мене так вчитися - занадто важко. Я поступаю інакше. Спочатку, як тільки прийду з школи, я обідаю. Потім я сідаю до комп'ютера і займаюся чимось залежно від настрою: граю в комп'ютерні ігри, заходжу в Інтернет або освоюю якусь нову програму. І тільки перед приходом батьків я сідаю за уроки. Починаю я найчастіше з важких предметів - з математики та російської мови. Виконую письмові завдання, а потім готую усні. Після важких предметів я трохи відпочиваю - дивлюся якусь телепередачу або слухаю новий компакт-диск. Потім я сідаю за усні уроки: готуюся до історії, літератури та інших предметів. Коли задають вірші напам'ять, я намагаюся вчити їх не за один вечір, а кілька днів поспіль. Я давно вже зрозумів, що за один вечір не завжди вдається вивчити вірш добре, а трійки отримувати великого бажання немає. Ось так я роблю домашні завдання.
1) Инструменты для резания: ножовка, лобзик, ножницы по металлу, дисковые и сабельные пилы, болгарка, стамеска, рубанок, фрезерный станок, резцы, коловорот.
2) (написал про ручные) Классическая или стандартная ножовка, Узкая (выкружная) ножовка, Луковичная пила, Обушковая пила, Наградка, Ручная цепная пила, Двуручная пила.
3) Лобзик маленький инструмент с напильником, служит он для криволинейного распиливания материалов .
4) Необходимо учитывать конфигурацию, размеры и вес детали. Материал заготовки должен соответствовать требованиям, предъявляемым к детали.