Вежливые слова очень нужны. "Будьте добры", "извините", " ", " " - сложно представить нашу жизнь без этих слов. Говоря друг с другом вежливо, люди дают понять, что уважают окружающих. Без вежливости людям было бы трудно жить в обществе.
Что бы случилось, если бы вдруг все люди забыли все вежливые слова? Представьте себе, как бы тогда разговаривали люди. "Передай кондуктору!", "Дай книгу почитать", "Мне нужен Вася. Позови Васю". Чего-то в этих фразах не хватает. Думаю, всем ясно, чего не хватает: вежливости.
А вот так будет лучше, правда? "Передайте кондуктору ". "Дай мне эту книгу почитать большое!". "Извините за беспокойство, но мне нужен Вася. Не могли бы вы его позвать?"
Так что никогда не забывайте о вежливых словах. Недаром простое слово " " в одном известном рассказе стало волшебным.
Можна виділити цілий ряд причин, які пояснюють культурне піднесення в Україні у XVI-XVIII ст.
Передусім треба підкреслити, що тоді ще були живі традиції Київської Русі. Найкраще вони збереглися у західноукраїнських землях, менш потерпілих від монголо-татарського нашестя. Крім того, у великому князівстві Литовському культурна спадщина Київської Русі була сприйнята на державному рівні.
У XVI ст. триває стабілізація і пожвавлення економічного життя, зростання міст. Нараховувалося до 20 великих українських міст з населенням понад 10-15 тис. жителів. У Львові, Києві кількість ремісничих спеціальностей досягала 300. Розвитку товарно-грошових відносин сприяло магдебурзьке право (правова система, яка закріплювала самоврядування городян). На Волині і в Галичині все ширше практикувалося будівництво світських споруд не з дерева, а з каменю і цегли, у XV ст. у Львові було побудовано водопровід.
Ответ в виде картинки приложен к ответу