Том Сойєр був хитрий, це показано у тому уривку, коли його змусили фарбувати паркан. Він же зробив так, що йому подобається це робити, і хлопці, побачивши це, почали підходити пропонуючи натомість якісь дрібні речі. Тим самим, він, якщо можна так сказати розбагатів. Також був жвавим (шумним), справедливий. Він завжди був самим собою, цінував, любив свободу. Також йому подобалася 1 дівчинка. Він був сміливим і завжди домагався своєї мети! Це показано в такому епізоді, коли він поліпшив хвилинку і поцілував дівчинку, яка подобалася йому. А якщо розглядати епізод, де він заблукав разом з дівчинкою в печері? То він не побоявся, був тямущим, і саме тому вони вибралися, ось така характеристика Тома Сойєра!
Объяснение:
1.
2.Порошковая металлургия - научно-техническая отрасль, объединяющая в себе разноплановые методы производства порошков на основе металлов и их сплавов, соединений металлообразного типа, готовых продуктов и полуфабрикатов из них, а также миксов из них с порошками неметаллической природы без применения технологии плавления применительно к базовым компонентам.
3.Применяются в качестве антифрикционных или защитных покрытий деталей и самостоятельных конструкционных материалов в авиастроении, автомобилестроении, транспортном и химическом машиностроении, электро приборостроении, трубостроении и других отраслях промышленности.
С6Н12О6=2 C2H5OH+2 CO2
M(С6Н12О6)=180
M(2 C2H5OH)=92
m(C2H5OH)=6*92=552г
Х/180=552/92
Х=1080г