ответ:Для продовження життя на Землі природа забезпечила усьому живому здатність до розмноження – репродукції. Але тільки людина може вирішувати питання про час народження дітей та їх кількість. Та часто людина стикається з досить значними проблемами, більшість з яких пов’язана з незнанням елементарних фактів про своє репродуктивне здоров’я і можливості його збереження.
Репродуктивна система людини закладається, як і багато інших систем органів, ще в період внутрішньоутробного розвитку. Тому про репродуктивне здоров’я дитини повинні подумати, перш за все, її батьки. Передумовою правильного розвитку та функціонування репродуктивної системи майбутнього малюка є фізіологічний перебіг вагітності та пологів у матері. Оптимально, коли батьки майбутньої дитини здорові, на жаль, з віком проблеми зі здоров’я накопичуються. Тому оптимальним часом для перших пологів медики вважають період з 20 до 25 років, а для послідуючих – вік до 30 років. Після вагітності і пологів для повного відновлення організму жінки необхідно близько 3 років – це оптимальна перерва між вагітностями. Згідно даних наукових досліджень, якщо перерва між вагітностями менше 2-ох років, підвищується ризик передчасних пологів і народження дітей з малою вагою.
Объяснение:надеюсь
Изучив повесть американского писателя Ричарда Баха “Чайка по имени Джонатан Ливингстон”, мы пришли к выводу, что все пять видов художественной детали представлены в повести довольно ярко. Мы считаем возможным выделить две наиболее важные детали-символы, которым, на наш взгляд, подчиняется большинство остальных деталей. Этими символами являются Flock (Стая) и Seagull (Чайка не забудьте правильно оформить цитату:
Власова, Е. С. Художественная деталь в повести Ричарда Баха “Чайка по имени Джонатан Ливингстон”
Фонд составляет более 250 тыс. единиц хранения.
Постоянные экспозиции:
Зал природы и древней истории
Зал истории и народного быта
Зал истории XX века
В музее имеются старинные фотографии, картины XVIII—XX веков, старые документы и редкие книги, предметы быта и одежда русских, кочевников и татаро-башкирских племен, художественное литье, златоустовская гравюра, старинные монеты, минералогические коллекции, кости вымерших животных и чучела существующих.
Хранящиеся здесь археологические находки, найденные на Южном Урале, датируются от эпохи энеолита до раннего средневековья.
Экскурсии проводят экскурсоводы.
Посетив музей мы узнали историю возникновения нашего города, историю его названия.