Национальная гордость сама по себе не рождается. Это явление – искусственное. Для того чтобы гордость появилась, у общности людей, объединенных национальными признаками, должен появиться лидер. Не беспокойтесь, лидера достать не сложно. Чаще всего они просто сами лезут на глаза. Еще у первобытных народов были и вожди, и шаманы. Они-то и поднимали национальную гордость племени, и самозабвенно вели их в бой на другие племена. Побеждал тот, у кого гордость была качественнее. Ведь главное найти сначала, чем гордиться, а уж потом все это нести в массы. А гордиться можно многим.
Например, татары гордятся, что построили Казань, русские, что ее завоевал
Відповідь:
Почувши сигнал електросирени, потрібно негайно увімкнути радіоприймач або телевізор і слухати повідомлення про надзвичайну ситуацію та порядок дій. Тим, хто знаходиться на вулиці, слід зайти в установу, магазин, де попросити зробити теж саме.
На кожний випадок надзвичайних ситуацій підготовлено різні варіанти повідомлень. Упродовж 5 хвилин після подачі звукових сигналів передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію. Вислухавши повідомлення, кожний громадянин повинен діяти без паніки у відповідності з отриманими вказівками.
Якщо знаходитесь удома і оголошено евакуацію, залишаючи квартиру слід вимкнути освітлювальні та обігрівальні прилади, закрити водопровідні та газові крани, вікна та двері. Взяти із собою необхідні речі - «тривожну валізку», копії або оригінали важливих документів (паспорта, свідоцтва про народження дітей, автомобільних прав, пенсійного посвідчення, правовстановлюючих документів на нерухомість тощо). Запакувати їх у водонепроникну упаковку. Зібрати одяг по сезону, светр, теплі шкарпетки, змінну білизну, гігієнічні засоби, цінності, гроші та банківські картки, продукти харчування та воду на перший час.
Пояснення:
Ответы: 1. А 2. Е 3. В 4. С 5. Н 6. G