Старість потрібно розглядати в контексті стосунків між старшими і молодшими особами. Зокрема ми, як християни, стараємося приймати старшу людину в контексті нашого ставлення до Всевишнього. Саме тому перед старшою людиною завжди потрібно встати, їй завжди потрібно вклонитися, а також належить відкрити своє вухо для того, щоб її почути. Адже тільки тоді через неї можна почути голос Божий.
Объяснение:
Старість не радість, а молодість не вічність. Вважаю, що від того, з якою повагою ставимося до старших осіб з досвідом, які прожили життя, залежить наше сьогодення та майбутнє. Є багато різних висловів та афоризмів, які намагалися дати визначення, що ж таке старість. Зараз мені пригадується вислів Лоуренса Пітера, який говорив, що старість — це коли у тебе є відповіді на всі запитання, але ніхто не запитує. Можна сказати, що старість — це умовне поняття, — зазначає духовний лідер греко-католиків.
Книга мудрості Святого Письма говорить нам, що старість і мудрість людини не обчислюється кількістю років. Старість і молодість — це стан душі. Людина може бути літньою, але мати молодечого духа та почуватися молодою, активною, плідною. А хтось може бути за віком молодий, але вже думає чи мріє про спочинок і тихе життя, тобто старіє духом.
Всё, чем могла тем
ответ:Щелкните в любом месте таблицы, чтобы отобразить вкладку Работа с таблицами.
Выберите Конструктор > Размер таблицы.
Использование команды "Размер таблицы" на вкладке "Работа с таблицами"
Выделите весь диапазон ячеек, который нужно включить в таблицу, начиная с верхней левой ячейки.
В приведенном ниже примере исходная таблица охватывает диапазон A1:C5. После изменения размера с добавлением двух столбцов и трех строк таблица будет включать в себя диапазон A1:E8.
Изменение размера таблицы
Совет: Вы также можете нажать кнопку Свернуть диалоговое окно Изображение кнопки , чтобы временно скрыть диалоговое окно изменение размера таблицы , выделить диапазон на листе, а затем нажать кнопку Развернуть диалоговое окно Изображение кнопки .
Выделив диапазон, который нужно включить в таблицу, нажмите клавишу ОК.
Объяснение:
Opening remarks — 1, 2, 5.
Closing remarks — 3, 4, 6.