У тебе скорее всего ошибка почему люди тянутся к звёздам так и вот эссе
Люди тянутся к звёздам потому что им это интересно. Ранише когда не было телескопов люди смотрели внемательно на звёзды и откравали мнегое малики находили по звёздам путь домой, астрономы мы мажем их так назвать они открывали созвездия и другие прелесли. Сейчас люди не так часто смотрят на звёзды потому что появисля интернет. Солнце которое нас греет тоже огромная звезда которая нас греет. Космос и заёзды ещё не изведанны но человек уже посмотрел 10% космоса. Смотрите на звёзды и не чаще!
Відповідь:
Будда – Добро, гармонія, умиротворення, моральний ідеал.
Лотос вважається в Японії священною квіткою, пов’язаною з буддизмом. Лотос символізує вчення Будди, утілюючи досконалість, мудрість, духовну чистоту, прагнення до моральної довершеності й просвітлення. Згідно з японською міфологією – Світове Дерево, що з’єднує три рівні світобудови: його корінь знаходиться в мулі (болоті), стебло – у воді, а листя і квітка – звернені до неба. Лотос нагадує про те, що в якому б середовищі не народилася людина й де б не перебувала, вона здатна досягти високого та світлого ідеалу. Адже Лотос починає рости на дні озера, у бруді й воді; він повільно росте вгору, а коли виходить на поверхню озера, перетворюється на чудову квітку. Тому ще одне символічне значення лотоса — це перемога краси й чистоти над брудом життя.
Вода, озеро – початок і кінець усього сущого на землі, символ очищення душі й тіла, джерело життя. (Опуститися в озеро означає , з одного боку, смерть, а з іншого – зцілення і відродження)
Павук для японців (з позицій буддизму) – Великий Ткач, Творець світу, його центр; посередник між світами, простором і часом; символ мудрості; символ життя – пряде нитку Долі.
Павутина (з позицій буддизму) – символ сходження, підйому (синонімічні поняття – гора, хрест, драбина, дерево, ліана); нитка Доля, якою Великий Ткач (павук) прив’язує людей до павутини життя (минуле – теперішнє – майбутнє); символ скороминущості життя і плинності часу; спіраль, що уособлює собою творіння і розвиток; символ праведного життя, шлях до іння душі
Срібляста нитка – у східних філософіях це нитка, яка тримає життя людини.
Павутинка-нитка:
-на земному шляху Кандати лише одна добра справа;
-нитка долі, один кінець якої – в руках людини, інший – у владі вищої сили, провидіння;
-зв’язок між світами: рай – земля – пекло.
Річка Сандзунокава, Криваве озеро, Шпиляста гора, Кандата – зло, гріховність людини, розплата за злочинне життя на землі.
Ранок – початок нового, схід сонця, надія, переродження душі
Джерело: https://dovidka.biz.ua/pavutinka-analiz
Пояснення:
Жил в деревне (П. п.) — приехал в деревню (В. п.).
Вышел на берег (В. п.) — отдыхал на берегу (П. п.).
Ударился о камень (В. п.) — рассказал о камне.
Всё лето я жил в деревне и отдыхал на берегу реки.
Вася приехал в деревню на всё лето.
Жил в деревне. Жил где? в чём? Предлог в. Значит предложный падеж.
Приехал в деревню. Приехал куда? во что? Предлог в. Значит винительный падеж.
Вышел на берег. Вышел куда? на что? Предлог на. Значит винительный падеж.
Отдыхал на берегу. Отдыхал где? на чём? Предлог на. Значит предложный падеж.
Ударился о камень. Ударился обо что? Предлог о. Значит винительный падеж.
Рассказал о камне. Рассказал о чём? Предлог о. Значит предложный падеж.