М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
pron1983
pron1983
23.03.2023 03:53 •  Экономика

1.Податок це *
А) обов'язковий, індивідуально безоплатний платіж, що стягується органами державної влади різних рівнів з юридичних осіб і фізичних осіб з метою фінансового забезпечення діяльності держави й (або) муніципальних утворень.
Б) не обов'язковий, індивідуально безоплатний платіж, що стягується органами державної влади різних рівнів з юридичних осіб і фізичних осіб з метою фінансового забезпечення діяльності держави й (або) муніципальних утворень.
В) обов'язковий, індивідуально безоплатний платіж, що стягується комунальними органами з юридичних осіб і фізичних осіб з метою фінансового забезпечення діяльності держави й (або) муніципальних утворень.
2. Закон України, який регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів це *
А) Митний кодекс
Б) Конституція України
В) Податковий кодекс
3. Платники податку це *
А) фізичні особи, на яких покладено обов'язок зі сплати податків, зборів та виконання інших обов'язків, пов'язаних з такою сплатою (наприклад, подання податкової декларації).
Б) це особи, на яких не покладено обов'язок зі сплати податків, зборів та виконання інших обов'язків, пов'язаних з такою сплатою (наприклад, подання податкової декларації).
В) це особи, на яких покладено обов'язок зі сплати податків, зборів та виконання інших обов'язків, пов'язаних з такою сплатою (наприклад, подання податкової декларації).
4.Предмет, що підлягає оподаткуванню це *
А) Суб'єкт оподаткування
Б) Об'єкт оподаткування
В) Предмет оподаткування
5. Суб'єкт оподаткування це *
А) один із учасників податкового процесу, який в межах своєї компетенції здійснює певні податкові процедури: держава в особі парламенту приймає податкові закони з питань оподаткування; органи податкової служби впроваджують це законодавство у фіскальну практику; платники податків виконують покладені на них податкові зобов'язання;
Б) один із учасників митного процесу, який в межах своєї компетенції здійснює певні податкові процедури: держава в особі парламенту приймає податкові закони з питань оподаткування; органи податкової служби впроваджують це законодавство у фіскальну практику; платники податків виконують покладені на них податкові зобов'язання;
В) один із учасників податкового процесу, який в межах своєї компетенції не здійснює певні податкові процедури: держава в особі парламенту приймає податкові закони з питань оподаткування; органи податкової служби впроваджують це законодавство у фіскальну практику; платники податків виконують покладені на них податкові зобов'язання;
6. Розмір податку на одиницю оподаткування, встановлений в законодавчому порядку це *
А) Митна ставка
Б) Податкова ставка
В) Комунальна ставка
7. Кінцевий споживач матеріальних благ; особа, яка виступила реальним платником нагромаджених на всіх стадіях товаро податків. *
А) Об'єкт оподаткування
Б) Суб'єкт оподаткування
В) Носій податку
8. Стягнення податків регулюється *
А) Податковим законодавством.
Б) Кримінальним законодавством
В) Митним законодавством
9. Який з цих податків належить до прямих податків *
А) акцизний збір
Б) податок на доходи фізичних осіб
В) ПДВ
10. Який з цих податків належить до не прямих податків *
А) податок на додану вартість
Б) податок на доходи фізичних осіб
В) податок на прибуток
11. До місцевих податків та зборів не належить *
А) податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
Б) єдиний податок
В) податок на прибуток підприємств
12. До загальнодержавних податків і зборів належать *
А) податок на додану вартість
Б) податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
В) єдиний податок

👇
Открыть все ответы
Ответ:
NickolaiDress
NickolaiDress
23.03.2023

выбор профессии стоит перед каждым, и не всегда выпускник четко знает, кем он хочет стать в будущем. хорошо, когда ты с детства запланировал, что хочешь быть врачом, архитектором, водителем и учителем. для меня этот выбор был самым сложным в жизни, так как я понимал, что от этого зависит мое будущее. столько интересных и нужных и полезных профессий. как же сделать выбор, чтобы потом об этом не и не ругать себя?

и вот пришло время когда мне самому нужно выбрать профессию, с которой я буду идти по жизни. и по правде говоря, в детстве у меня было много талантов: мне хотелось стать то актером, то , то юристом. в итоге, я выбрал для себя практичную, высокооплачиваемую и модную в наше время профессию бухгалтера.

мои родители одобрили мой выбор, они обещали мне освоить все тонкости этой профессии. и я думаю, что в будущем, я поступлю на факультет “бухучет”. чтобы овладеть всеми нюансами и стать хорошим специалистом. плюсом этой профессии является то, что найти работу не составит проблем, ведь бухгалтер нужен на каждой фирме и в любом государственном учреждении.

достаточно уметь оформлять первичные документы и можно будет работать бухгалтера в любой отрасли, для чего не нужно даже заканчивать вуз.   ну а пока, я хорошо учусь в школе и я постараюсь сделать всё для осуществления моей мечты!

 

4,5(62 оценок)
Ответ:
Parf21
Parf21
23.03.2023
Экономический рост выражается в росте масштабов производства товаров и услуг , прогрессивных изменений отраслевой структуры экономики, многообразии потребительских благ. Именно благодаря поступательному развитию экономики растут:

1)      объемы производства и богатство общества;

2)       престиж страны в мире;

3)      материальная обеспеченность жизни людей, их свободное время, образованность и культура;

4)      механизируется и автоматизируется производство, улучшаются условия труда.

 Но кривая экономического роста носит неравномерный характер , ей свойственны застои и даже  откаты назад. Стремительный экономический рост умножает трудности адаптации к нему, может создавать шоковые ситуации как для индивидов, так и для общества в целом. Именно развитие массового производства и индустриализация создают следующие проблемы:

1)      загрязнение и ухудшение среды обитания людей;

2)      исчерпание невосполнимых ресурсов (уголь, нефть, руды и т.д.) ;

3)       возрастание и переполнение больших городов;

4)      интенсификация трудовой деятельности;

5)      необходимость более частой переквалификации рабочей силы и перемены труда.
4,5(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Экономика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ