ответ: незрозумілий
Объяснение:Системні недоліки української енергетики в опалювальний сезон 2014/2015 рр.стали подвійним ударом для споживачів енергоресурсів. Не тільки через війну дисбаланс в енергосистемі між виробництвом електроенергії і попитом досяг критичного рівня. Війна на Сході України і окупація Криму кристалізували проблеми, які не вирішувалися десятиліттями і врешті-решт знову призвели до віялових відключень споживачів електроенергії. На цьому тлі на енергоринку України починає розгортатися криза неплатежів.
Проблеми з поставками енергетичного палива становлять загрозу енергетичній безпеці країни давно. Розгнівані шахтарі під будівлею уряду України 28 січня підтвердили це. Їм все одно, хто винен у їх запрограмованому безробітті-коаліція, парламент, уряд, олігархи. Вони за своє, за те, що їх турбує.
Але боляче не тільки шахтарям-всій країні. І через стан сучасної енергетики теж. Сьогоднішню ситуацію можна порівняти з початком 90-х років минулого століття, коли енергосистема України через тотальну кризу неплатежів перебувала на межі розвалу. Хоча вугільні об'єднання тоді (і ще минулого року) отримували мільярдні державні дотації, а імпортований природний газ, у тому числі для енергогенерації, коштував на порядок дешевше. А структурні диспропорції електроенергетичного балансу України нівелювалися паралельною роботою з енергосистемою на той час.
Сьогодні сприйняття та усвідомлення українським суспільством ситуації в енергетиці країни, зокрема в електроенергетиці, кардинально змінюється. Стає зрозуміло, що енергосистема України знову на межі розбалансування. Але і надзвичайний стан в енергетиці не може тривати нескінченно. Зрештою, в процесі реформ структурні диспропорції енергетичного балансу країни повинні бути усунені.
«Система частной собственности - важнейшая гарантия свободы не только для владельцев собственности, но и для тех у кого ее нет.»
Это высказывание принадлежит Фридриху Августу фон Хайеку, австрийскому экономисту и философу, лауреату Нобелевской премии по экономике. И своим высказыванием Фридрих Хайек поднимает проблему частной собственности. Он убежден, что вне зависимости от того, имеет человек что-то в собственности или нет, частная собственность является гарантом его свободы. Почему?
Ни у кого не возникнет вопроса о том, почему человек с собственностью свободен, ведь он больше ни от кого не зависит, живет сам по себе, имеет то, что нужно, пользуется и распоряжается своей собственностью. Однако, человек, у которого в собственности ничего нет, тоже свободен, потому что не обременен ничем.
Возьмем в пример, недвижимость. У одного человека есть квартира, а у другого ее нет, он снимает жилье. Оба свободны: первый, потому что не зависит от арендодателей и живет в собственном доме, а второй свободен, потому что оставляет за собой мобильность и может переезжать куда ему вздумается.
Поэтому я согласна с идеей Фридриха Хайека о том, что частная собственность является гарантом свободы человека.
Объяснение: