М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ivanmotcrut
Ivanmotcrut
12.05.2021 17:02 •  Физика

1.

, с объяснением!
обнаружена запись о местонахождении клада: «от старого дуба пройти на север 15 м, повернуть налево и пройти 35 м, повернуть налево и пройти 45 м, повернуть направо и пройти 25 м, повернуть направо и пройти 30 м; здесь копать». изобразите траекторию движения согласно данным указаниям. каков путь, который, согласно записи, надо пройти, чтобы дойти от дуба до клада? на каком расстоянии от дуба находится клад?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
supgrigori
supgrigori
12.05.2021

1) По закону сообщающихся сосудов, давление столба жидкости в трубке равно внешнем давлению.

p1=p2

p1=POgh

POgh=p2=>g=p2/POh=10^5 Па/ 1000 кг/м³* 59,6 м~1,7 Н/кг (м/c²)

2)Так как жидкости находятся в сосуде, сообщающемся верхней трубкой и давление над их поверхностями одинаково, столбы жидкостей также производят равное давление. Иначе равновесие в системе нарушилось бы.

p1=p2

p1=PO1*g*h1

p2=PO2*g*h2

PO1*g*h1=PO2*g*h2

g сокращается. Получаем:

PO1*h1=PO2*h2=> PO2=PO1*h1/h2= 1000 кг/м³*0,1м/0,12м=833,(3)кг/м³~830кг/м³

4,4(77 оценок)
Ответ:
Джейн2005
Джейн2005
12.05.2021

Послідовне і паралельне з'єднання в електротехніці — два основних (є ще інші, які походять з них з'єднання елементів електричного кола. За послідовного з'єднання, всі елементи пов'язані один з одним так, що ділянка кола не має жодного вузла. У разі паралельного з'єднання, всі вхідні в коло елементи, об'єднані двома вузлами і не мають зв'язків з іншими вузлами.Елементи сполучені послідовно, з'єднуються вздовж одного провідного шляху, тому один і той же струм тече крізь всі складники, натомість відбувається спад напруги на кожному з опорів. У послідовному колі, сума напруг, які приходяться на кожен окремий елемент (опір), дорівнює напрузі джерела. Елементи, з'єднані паралельно, з'єднуються декількома шляхами, так що струм може розділитися; натомість на кожен складник подається однакова напруга.В послідовному колі струм, який протікає крізь кожен зі складників, однаковий, а напруга кола, є сумою окремих спадів напруги на кожному елементі. У паралельному колі напруга на кожному зі складників однакова, а загальний струм являє собою суму струмів котрі протікають крізь кожен елемент.У паралельному з`єднанні у разі паралельного з'єднання, спад напруги між двома вузлами, що поєднують елементи кола, однаковий для всіх елементів. При цьому величина, обернена загальному опору кола, дорівнює сумі величин, обернених опорам паралельно з'єднаних провідників.

Сили струму в резиторах, які з`єднанні послідовно в колі рівні між собою, тобто I1=I2=I, а в паралельному з`єднанні резисторів загальна сила струму дорівнює сумі всіх сил струму, які входять до кола:I=I1+I2+I3+...+In.

Напруга в послідовному з`єднанні дорівнює сумі всіх напруг окремих резисторів, які приєднані до кола: U=U1+U2+U3+...+Un, а в паралельному з`єднанні напруги дорівнюють один одному, тобто U1=U2=U.

4,7(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ