Електроліз полягає в електрохімічних процесах окиснення та відновлення на електродах. При електролізі позитивно заряджені йони рухаються до катода, на якому електрохімічно відновлюються. Негативно заряджені йони рухаються до анода, де електрохімічно окиснюються.
Хімічні зміни, спричинювані пропусканням електричного струму через розплавлену йонну сполуку або через розчин, який містить йони. Їх зумовлює сукупнiсть хімiчних реакцiй, що протiкають пiд дiєю електричного струму на електродах, занурених в електролiт, при цьому на катодi вiдбувається вiдновлення, а на анодi окиснення йонiв електролiту.
В результаті електролізу на електродах виділяються речовини в кількостях, пропорційних кількості пропущеного струму. Електроліз застосовується для одержання багатьох речовин
Человек не обладает чутко реагировать на изменение погоды и тем более предсказывать её, но многие растения могут ему в этом.
Каждый листочек чувствует влагу воздуха, тепло солнечных лучей и направление солнечного света, реагирует на малейшие изменения внешней среды.Растения столь чувствительны к переменам погоды, что, наблюдая за ними, можно составить достоверный кратко а иногда и долго прогноз. Многие травы, кустарники и деревья ответят на вопросы пытливого наблюдателя. А будет дождь? Надолго ли установилась солнечная погода и какая будет зима?
Человек наблюдал за поведением растений веками, фиксируя закономерности их поведения в тех или иных условиях, поэтому достоверность «растительных прогнозов» погоды очень высокая.
надеюсь что