М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
xKarishax
xKarishax
27.05.2022 09:55 •  Физика

На рисунке изображена схема смешанного соединения проводников сопротивления которых следующие R1 =3Om R2=4Om,R3=5Om,R4=10Om,R5=5Om​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Водород, заполняющий шарик, находится под давлением, немного превышающим атмосферное, за счет силы упругости шарика.
При подъеме в более разреженные слои атмосферы (на каждые 100 м подъема давление падает примерно на 10 мм рт. ст. или на 1333 Па) внутреннее давление водорода в шарике перестает уравновешиваться атмосферным и шарик увеличивается в объеме до тех пор, пока понижение внешнего давления не компенсируется возрастающей силой упругости шарика. Разумеется, до бесконечности это продолжаться не может..))
Рано или поздно прочности шарика не хватит и он лопнет.
Именно поэтому при запуске метеозондов на большую высоту (порядка 10 км - 217 мм рт.ст) заполняют гелием или водородом примерно на треть.
4,8(36 оценок)
Ответ:
меор
меор
27.05.2022

Відповідь:

1.Прості механізми — різні пристрої, які дозволяють виконувати роботу за умови докладання до тіла порівняно невеликої сили (при одночасному збільшенні відстані переміщення) та змінювати напрям дії сили на зручніший для людини.

2.важіль, блок, коловорот, похила площина, клин, гвинт, колесо тощо. Прості механізми використовують не тільки для виграшу в силі, а й для зміни її напрямку.

3. простий механізм, тверде тіло, що може обертатися навколо певної точки, яка називається точкою опори.

4.В основному застосовується для підйому вантажів, однак існують також інш його застосування. Зокрема, система важелів використовується для врівноваження ваги тіла у важільних вагах.

5.найкоротша відстань від даної точки (центру) до лінії дії сили.

6.Умовою рівноваги важеля під дією обертальних сил можна сформулювати так: Важіль перебуває у рівновазі, якщо момент сили, яка обертає важіль проти ходу годинникової стріл- ки, дорівнює моменту сили, яка обертає важіль за ходом годинникової стрілки: M1 = M2 або M1 + ( - M2) = 0.

7.векторна фізична величина, що дорівнює векторному добутку радіус-вектора, проведеного від заданої точки (відносно якої він розраховується) до точки прикладення сили, на вектор цієї сили. Момент сили є мірою зусилля, спрямованого на обертання тіла.

8.Момент сили — це добуток модуля сили, яка обертає тіло, на її плече.

9.Позначається буквою M. Одиниця вимірювання — один ньютонметр (1 Нм). Формула: M = F · l.

4,4(88 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ