1. У відкриті сполучені посудини налита вода. В одну частину посудини доливають стовп олії висотою 10 см. Знайдіть, на скільки сантиметрів вище стовпа води буде стовп олії. Густина олії 900 кг/м3, густина води 1000 кг/м3. Вважати, що рідини не змішуються.
2. Два посудини однакового об'є�у з'єднані трубкою з краном. Спочатку кран закритий. У першому посудині знаходиться газ під тиском 0,066 Па, а в другому молекули газу відсутні. Обчисли, чому дорівнює тиск газу (в Па) в судинах, якщо відкрити кран між посудинами.
1) 1
2) 0,033
Я тоже з Альтернативи!
Q=m*c*(t2-t1)
Объяснение:
Q - кількість теплоти (енергія), яку поглинає або виділяє тіло, вимірується в Джоулях (Дж);
m - маса тіла (кг);
t1 - початкова температура тіла (градус Цельсія);
t2 - кінцева температура тіла (градус Цельсія);
с - питома теплоємність речовини, з якої утворене тіло, окрема характеристика кожної речовини, значення якої заносять в таблицю, означає кількість енергію, яку треба витратити, щоб нагріти 1 кг даної речовини на 1 градус.
Наприклад, для води с=4200 Дж/(кг*С(градус Цельсія))
Нюанс: в задачах для кількісного означення температури краще використовувати Кельвіни (щою перевести треба до градусів Цельсія додати 273), адже з Кельвінами можна виконувати і додавання, і віднімання, і множення, і ділення, а з градусами Цельсіями ми можемо виконувати лише віднімання. В даній формулі можна використовувати як і Кельвіна, так і Цельсія. Також 4200 Дж/(кг*С)=4200 Дж/(кг*К)
Перископ , можна сказать - это труба, в которой находятся зеркала, с зеркал отображает то, что нам надо посмотреть, на высоте. К Примеру подводные лодки, во время надзора на войне.