ответ: Б)
Потому что: Враховуючи, що напруга в колі постійна (покази вольтметра не змінюються), і відзначаючи за до амперметра значення сили струму в кожному випадку, можна переконатися в правильності висловленою припущення.
Таким чином ми виявимо, що опір провідників збільшується зі збільшенням їхньої довжини і зменшується при збільшенні товщини провідників; опір нікелінового провідника менший, ніж провідника такого самого розміру з ніхрому.
Залежність опору дротяного провідника від його розмірів і матеріалу, з якого він виготовлений, уперше досліджував Г. Ом. Він установив, що опір провідника прямо пропорційний його довжині, обернено пропорційний площі його поперечною перерізу і залежить від матеріалу провідника.
ответ:
наверно 1 вариант
объяснение:
причин несколько. главная причина — это западный перенос воздуха в умеренном климате, а атлантика находится к западу от россии.
вторая причина — отсутствие горных препятствий для потоков воздуха, поэтому атлантический воздух свободно проникает до урала, а иногда и в зауралье.
кроме того, существует открытый путь и с северного ледовитого океана, однако северо-восточные ветры достаточно редки, а при столкновении холодного воздуха с севера с теплым и влажным атлантическим образуются мощные вихри с развитой системой атмосферных фронтов, которые приносят сильные осадки и ветра на территорию россии.