Объяснение:
З огляду на означення електричного струму сформулюємо першу умову для його виникнення та існування в середовищі: у середовищі повинні бути заряджені частинки, які можуть вільно переміщатися. Такі частинки ще називають носіями струму.
Однак цієї умови недостатньо для того, щоб у середовищі існував електричний струм. Для створення та підтримування напрямленого руху вільних заряджених частинок необхідна також наявність електричного поля. Саме завдяки дії електричного поля рух заряджених частинок набуде впорядкованого (напрямленого) характеру, що й означатиме появу в даному середовищі електричного струму.
2)Дія електричного струму на живу тканину має різнобічний ха рактер. Проходячи крізь організм людини, струм спричиняє тер мічну, електролітичну, механічну, біологічну і світлову дію. Під час термічної дії відбувається перегрівання і функціональ ний розлад органів на шляху проходження струму.
fi (фи)=75%
P0(ро)=23 * 10 в -3 степени кг/м. куб
Найти: P0(ро)=?
Решение:
P=fi*P0/100%=75*23*10^(-3)/100=17.25*10^(-3) кг/м. куб
Роса выпадет, если абсолютная влажность воздуха больше плотности насыщенных водяных паров при данной (4 градуса С) температуре.
В данном случае абсолютная влажность воздуха равна 17,25* 10 в минус 3 кг/м.куб. больше плотности насыщенных водяных паров равной 6.40 * 10 в минус 3 кг/м.куб при температуре 4 градуса С (берется из таблицы давлений насыщенных водяных паров). Значит роса выпадет.