1 масса тела остается неизменной
2 Потому что на рычажных весах на рычаге уравновешивается масса и гири
3 Газ не измеряется в массах.Его можно измерить в Объёмах. Если известен какой газ нужно массу разделить на молярную массу
4 ине́ртность (инерция) , свойство тела сохранять состояние равномерного прямолинейного движения или покоя, когда действующие на него силы отсутствуют или взаимно уравновешены. При действии неуравновешенной системы сил инертность проявляется в том, что тело изменяет своё движение постепенно и тем медленнее, чем больше его масса, являющаяся мерой инертности тела.
Поставь " "
Объяснение:
З геометричних міркувань та побудови зображень в лінзі випливає співвідношення між відстанями від лінзи до зображення та до предмета та фокусною відстанню лінзи:
, (5.1.3.)
де f та d - відстань від лінзи до зображення та до предмета, відповідно; F – фокусна відстань лінзи.
Лінза з більш опуклими поверхнями заломлює промені сильніше, ніж лінза з меншою кривизною. Тому фокусна відстань лінзи з більшою кривизною буде меншою, ніж тієї, в якої кривизна менша. Лінза, в якої коротша фокусна відстань, дає більше збільшення, ніж довгофокусна лінза. Тому говорять, що вона „оптично сильніша” від другої лінзи. Заломлювальну здатність лінзи характеризує величина, яку називають оптичною силою лінзи. Таким чином, оптична сила більша в тієї лінзи, в якої фокусна відстань менша. Тому величину, обернену фокусній відстані лінзи, називають оптичною силою цієї лінзи.
Позначимо оптичну силу лінзи буквою D. Тоді:
За одиницю оптичної сили взято діоптрію (1 дптр). 1 діоптрія – це оптична сила лінзи, фокусна відстань якої дорівнює 1 м. Отже, при визначенні оптичної сили фокусну відстань слід виражати в метрах.
м-1 .
Оптична сила лінз, фокусна відстань яких менша за 1 м, буде більшою за 1 дптр. Наприклад, оптична сила лінзи з фокусною відстанню 0,25 м дорівнює:
=4 м-1 =4 дптр.
Оптична сила лінзи, фокусна відстань якої більша за 1 м, буде менша 1 дптр. Наприклад, оптична сила лінзи з фокусною відстанню 2,5 м дорівнює:
м -1 =0,4 дптр.
Если источник постоянного напряжения- значит напряжение постоянное на всех участках цепи
Амперметр можно подключить к цепи и узнать силу тока
Чтобы найти сопротивление - надо воспользоваться законом Ома
R=U/I