ответ: Основной частью простейшего амперметра является электроизмерительный механизм (магнитоэлектрический, электромагнитный, электродинамический, ферродинамический, термоэлектрический) . В амперметре для измерения малых токов сочетаются измерительный усилитель тока и электроизмерительный механизм. Для увеличения предела измерений (при измерении больших токов) амперметр может подключаться с шунтом или через трансформатор.
Объяснение: Амперметр — прибор, предназначенный для измерения силы тока в электрической цепи.
ответ дан : ifoslokos
Електроліз полягає в електрохімічних процесах окиснення та відновлення на електродах. При електролізі позитивно заряджені йони рухаються до катода, на якому електрохімічно відновлюються. Негативно заряджені йони рухаються до анода, де електрохімічно окиснюються.
Хімічні зміни, спричинювані пропусканням електричного струму через розплавлену йонну сполуку або через розчин, який містить йони. Їх зумовлює сукупнiсть хімiчних реакцiй, що протiкають пiд дiєю електричного струму на електродах, занурених в електролiт, при цьому на катодi вiдбувається вiдновлення, а на анодi окиснення йонiв електролiту.
В результаті електролізу на електродах виділяються речовини в кількостях, пропорційних кількості пропущеного струму. Електроліз застосовується для одержання багатьох речовин
R=9*10^16 м
Объяснение:
1,9*10^7 м/с
m*V^2/R=e*B*V
R=m*V/e*B=9,1*10-31*1,9*10^7.1,6*10^-19*1,2*10^-3=0,09 м
R=9*10^16 м