М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Soos2009
Soos2009
31.05.2021 09:49 •  Физика

Высота изображения предмета 5 см, расстояние от экрана, на который получено изображение, до предмета 20 см. Найдите оптическую силу линзы, если высота предмета
60 см.
2. На каком расстоянии от предмета нужно поместить экран, чтобы двояковыпуклая линза с радиусами кривизны поверхностей 30 см и показателем преломления для стекла 1,5 давала действительное изображение предмета, увеличенного в 2 раза?
3. Определите фокусное расстояние и оптическую силу рассеивающей линзы, если расстояние от линзы до предмета 16 см, а до изображения 6 см.
4. Главное фокусное расстояние линзы равно 15 см. Предмет находится на расстоянии 19 см от линзы. Найдите расстояние от изображения до
линзы.
5. Двояковыпуклая стеклянная линза имеет радиусы кривизны поверхностей 25 см и 40 см. Определите фокусное расстояние и оптическую
силу линзы.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Snezhana200511
Snezhana200511
31.05.2021

а) 8000 Н

б) 800 кг

в) 800 кг/м°3.

Объяснение:

1) По закону Архимеда объем вытесненной жидкости равен объему погружаемого тела,

то есть Vт=0,8м^3.

Найдём силу Архимеда: Fа=q*g*Vт (q- плотность жидкости). Fa=1000*10*0,8=8000 Н.

2) Так как тело находится в равновесии, на него действует первый закон Ньютона, то есть все силы, действующие на тело равны, следовательно Fa=Fтяж. ; Fa=mg => m=Fa/g=8000/10=800кг.

3) Плотность тела q=m/V, так как вытесненный объем жидкости равен объему тела, то q=800/1=800 кг/м^3.

Как-то так)

Как ученики погружали тело массой почти тонну останется загадкой)

4,4(31 оценок)
Ответ:
ксения282006
ксения282006
31.05.2021

Объяснение:

Електрика— розділ фізики, що вивчає електричні явища: взаємодію між зарядженими тілами, явища поляризації та проходження електричного струму. Електрика вже близько 200 років у медицині електричний струм використовуєтся для лікування(напруга 60-80 В, сила струму 40-50 мА).

Електричний скат Ще з часів Римської імперії збереглися записи про те, що придворний лікар імператора Клавдія Скрібоній Ларг лікував своїх співвітчизників за до електричних скатів. Цілитель прикладав цих риб до голів людей, які страждали від сильного головного болю. Тоді ніхто до пуття не міг пояснити, як діють «ліки». Однак до XIX століття вже стало відомо про те, що скати вражають свою жертву електричним зарядом.

Еміль Дюбуа-Реймон Відомий німецький вчений Еміль Дюбуа-Реймон виявив зв'язок з електрикою у діяльності майже всіх внутрішніх органів, заклавши тим самим основи для розвитку цілого напряму в біології - електрофізіології. Серед його учнів ходила легенда про те, як він зробив на власній руці поріз і став пропускати через рану слабкий електричний струм. У результаті рана зажила.

Електричні розряди Набагато раніше, ніж в техніці, стали застосовувати електрику в медицині. Від чого тільки не лікували медики новомодними електричними розрядами: від застуди і ревматизму, від очних хвороб і від кашлю, від головних болів і божевілля, від паралічу, безсоння і мозолів. Не дивно, що у створенні ізольованого дроти пріоритет належить теж медицині. Електрику в медицині використовували для усунення зубного болю. Необхідно було підводити в порожнину рота електричний струм, який замикали на хворому зубі.

Процедури лікування струмом Сьогодні електрику в медицині також займає важливе місце в лікуванні пацієнтів. Найбільш поширеними процедурами лікування струмом є: -Гальванізація -Електросон-терапія -Ультратонтерапия

4,5(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ