М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
сафаралиев
сафаралиев
05.01.2022 12:32 •  Физика

Буду дуже вдячна ❤️
Потрібно здати до завтра, будь ласка до ть ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
3482785525
3482785525
05.01.2022
Методами
1.Наблюдение
2.Измерение
3.Эксперимент
4.Описание
5.Основные методы изучения естественных Наук
6.Введение
7.Измерительные приборы
8.практическая работа
Эксперимент-В биологии применяется также эксперимент. Он проводится, как правило, в специально оснащенных лабораториях, где ученые воссоздают какие-либо явления или наблюдают за поведением различных животных. В лабораториях можно искусственно убрать некоторые факторы, которые действуют в природе, например, изменить влажность, температуру, давление или какие-либо другие условия. Например, если наблюдать за ростом и развитием клеток, изменяя температуру, то можно найти то оптимальное значение, при котором рост и развитие будут достигать максимального значения.
Эксперимент позволяет очень глубоко и более полноценно изучить объекты, живые организмы, установить закономерности и даже увидеть то, что невозможно наблюдать в природе.
4,8(4 оценок)
Ответ:
мария2386
мария2386
05.01.2022

Объяснение:

Для визначення теплових ефектів процесів, що протікають у водних розчинах, використовують калориметричну установку, Що складається з зовнішнього склянки більшого діаметру і внутрішнього стакана меншого діаметра (власне калориметр), між якими знаходиться теплоізоляційна прокладка. Зверху зактить склянки кришкою з отворами для пробірки, термометра і мішалки. Як калориметр можна використовувати посудину Дьюара (з термоса). замалюйте схематично найпростіший калориметр в лабораторному журналі.

схема калориметра

Методика проведення дослідів:

За до калориметра експериментально визначається зміна температури реакційної суміші, що супроводжує хімічний процес.

Для цього необхідно зважити внутрішній стакан калориметра з точністю до 0,1 м і потім у внутрішній стакан калориметра відміряють за до мірного циліндра 25-30 мл води (досвід №1 і №2) і вимірюють початкову температуру (tнач) За до термометра, який потрібно опустити безпосередньо в рідину. Стежити за тим, щоб він не торкався дна і стінок внутрішнього склянки.

Не виймаючи термометра з рідини, у внутрішній стакан засипають суху сіль (досвід №1 і №2). Розчин обережно перемішують мішалкою до повного розчинення, стежачи одночасно за показаннями термометра. Температура в ході процесу може підвищуватися або знижуватися. Кінцеву температуру (tконечн) Фіксують в той момент, коли стовпчик термометра зупиняється.

Всі дані, необхідні для розрахунків, зводять в таблицю (форма таблиць дана в описі дослідів).

розрахунки:

Тепловий ефект процесу, що протікає в калориметр, розраховується за формулою:

Cр-ра - питома теплоємність розчину, що знаходиться у внутрішньому склянці калориметр, яку потрібно прийняти рівною питомої теплоємності води СН2О = 4,18 Дж / г × град,

mр-ра - маса розчину у внутрішньому стаканекалоріметра, г,

4,6(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ