ответ:альванічні покриття наносяться на деталі для їх протикорозійного захисту і для додання автомобілю необхідного зовнішнього вигляду.
Залежно від призначення гальванічні покриття діляться на захисні, що оберігають металеві деталі від корозії, і захисно-декоративні, які поряд із захисними властивостями надають деталям хороший зовнішній вигляд.
Прикладом захисних покриттів, що наносяться на сталеві деталі і не вимагають декоративного оздоблення, є цинкові і приємним рідше кадмієві.
Захисно-декоративні покриття бувають двошарові (нікель-хром) і тришарові (мідь-нікель-хром). Вони наносяться на вироби, виготовлені зі сталі, сплавів міді і цинку, а також синтетичних матеріалів. Найчастіше ці покриття використовуються для декоративного оздоблення внутрішніх деталей автомобіля, які найменше піддаються корозійного сприяння, деталей зовнішньої обробки кузова (склоочисники, дверні ручки, молдинги і т. п.), які схильні до корозії в більшій мірі, а також для частин автомобіля, які працюють у винятково агресивних корозійних середовищах (буфера, ковпаки коліс, рамки фар і ліхтарів світлової сигналізації).
Объяснение:
Δl = Δlсист + Δlслуч
Δlсист = Δlприб + Δlотсч
Так как в условии эти данные отсутствуют, то абсолютную погрешность можно брать равной цене деления прибора (линейки), т. е. Δ = 1 см
Исходя из вышеизложенного абсолютная погрешность линейки длиной 40 см будет также равна цене деления (1 мм), но ее придется прикладывать 3 раза, сл-но абсолютная погрешность будет равна 3 мм
Вычислим относительную погрешность обоих измерений
1) 1 см * 100 % / 92 см ≈ 1,09 %
2) 1 мм / 400 мм + 1 мм / 400 мм + 1 мм / 120 мм ≈ 0,013
0,013 * 100 % = 1,33 %
Вывод в 1 случае погрешность будет меньше