М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
soniy135
soniy135
12.02.2021 13:19 •  Физика

С глубины озера с легкого троса поднимают тело массы m = 20 кг с постоянной скоростью v =10 см/с . При этом сила натяжения троса в два раза больше mg. Сила сопротивления прямо пропорциональна величине скорости. Какова будет установившаяся скорость погружения тела в случае обрыва троса, если плотность поднимаемого тела в четыре раза больше плотности воды. ответ приведите в м/с. Ускорение свободного падения принять g=10 м/с2, давление столба воды не учитывать.

👇
Ответ:
gogoged
gogoged
12.02.2021

0,06 м/с

Объяснение:

Изобразим все силы на рисунке. Так как тело движется при подъеме с постоянной скоростью, равнодействующая всех сил, действующих на тело равна нулю, в проекциях на вертикальную ось:

\displaystyle F_a+T-F_c-mg=0

Или:

\displaystyle \rho Vg+2mg-kv-mg=\rho Vg+mg-kv=0

Выразим отсюда коэффициент сопротивления:

\displaystyle k=\frac{\rho Vg+mg}{v}

Объем тела V найдем, зная его массу и плотность:

\displaystyle V=\frac{m}{4\rho}=\frac{20}{4000}=0.005 м³

Коэффициент сопротивления:

\displaystyle k=\frac{1000*0.005*10+20*10}{0.1}=2500 Н*с/м

В случае установившегося падения равнодействующая всех сил также будет равна нулю:

\displaystyle F_c+F_a-mg=0

kv'+\rho Vg-mg=0

Откуда, установившаяся скорость погружения:

\displaystyle v'=\frac{mg-\rho Vg}{k}=\frac{20*10-1000*0.005*10}{2500}=0.06 м/с.


С глубины озера с легкого троса поднимают тело массы m = 20 кг с постоянной скоростью v =10 см/с . П
4,8(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mstasya04
mstasya04
12.02.2021

міжнародна система одиниць (сі)  (міжнародна абревіатура  si  з  фр.  système international d'unités)  — сучасна форма  метричної системи, збудована на базі семи основних одиниць[1]. сі є найуживанішою системою одиниць при проведенні вимірювань та розрахунків в різних галузях  науки,  техніки,  торгівлі  тощо.

у  1960  11-ю  генеральною конференцією з мір та ваг  міжнародна система одиниць сі була рекомендована як практична система одиниць для  вимірювань  фізичних величин. головна мета впровадження такої системи  — об'єднання великої кількості систем одиниць (сгс, мкгсс,  мкс  тощо) з різних галузей науки й техніки та усунення труднощів, пов'язаних з використанням значної кількості коефіцієнтів при  перерахунках між ними  і створенням великої кількості  еталонів  для забезпечення необхідної  точності. переваги сі забезпечують підвищення  продуктивності праці  проектантів, виробників, науковців; спрощують та полегшують навчальний процес, а також практику міжнародних контактів між державами.

міжнародна система одиниць сі складається з набору  одиниць вимірювання  та набору кратних і часткових  префіксів  до них. система також визначає стандартні і позначення для одиниць та правила запису похідних одиниць.

система сі не є незмінною, вона є набором  стандартів, в якому створюються одиниці виміру та коригуються їхні визначення згідно з міжнародними залежно від рівня сучасного розвитку вимірювальних технологій.

4,7(22 оценок)
Ответ:
KMasha11
KMasha11
12.02.2021

Від типу речовини.

Від площі перерізу S

Від довжини провідника l

Від температури

Объяснение:

Від типу речовини. У кожної речовини своя щільність кристалічних ґраток. величина взаємодії між частинками ґраток, степінь домішок. Характеристикою типу речовини вступає питомий опір  матеріалу, з якого зроблений провідник.

Від площі перерізу S. Електронам провідності легше « протиснутися» між вузлами кристалічних ґраток при широкому перерізі провідника. Чим більша площа перерізу, тим більше можливостей найти «шпаринку» у міжвузольному Від довжини провідника l. На довгому шляху в довгому провідникові електрон повинен долати більше перешкод. Опір короткого провідника при інших однакових параметрах буде меншим.

Від температури. При збільшенні температури зростає тепловий рух частинок кристалічних ґраток і відповідно зростає опір провідника.

4,5(15 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ