1. так как сопротивление одинаковых кусков проволоки одинаково, то отношение токов индукции равно отношению ЭДС индукции. Отношение ЭДС индукции в однородном поле при одинаковой ориентации контуров (что обеспечивается помещением контуров в одной плоскости) будет равно отношению площадей.
Площадь круглого контура равна Sкр=пи r^2 = пи (l / (2пи)) ^2 = l^2 / (4пи) , где l -- длина куска проволоки, являющаяся длиной окружности.
Площадь квадратного контура равна Sкв=a^2 = (l/4)^2 = l^2 / 16, где длина проволоки является периметром квадрата.
Отношение токов индукции I2/I1 = Sкв/Sкр = 4пи/16=пи/4
поэтому ток в квадратном контуре I2 = пи I1 / 4 = 0,31416 А
Объяснение:
Если нашёл ошибку-скажи.
ответ:Першими експериментами, які показали, що між електричними і магнітними явищами є зв'язок, були досліди датського фізика Х. Ерстеда (1777-1851). У своєму знаменитому досвіді, описуваному нині у всіх шкільних підручниках фізики і проведеному в 1820 році, він виявив, що провід, по якому йде струм, діє на магнітну стрілку (тобто рухомий магніт).
Ерстед не тільки провів свій досвід, але і зробив правильний висновок: «електричний конфлікт не обмежений проводить дротом, а має досить широку сферу активності навколо цієї дроту». Переводячи на сучасну мову, це можна розуміти так: «дія струму є не тільки всередині проводу (його нагрівання), але і навколо (магнітне поле)».
Відкриття Ерстеда викликало неабиякий інтерес його сучасників-фізиків і послужило початком низки досліджень, які показали подібність дії магнітного струму і дії постійного магніту.
Объяснение:Я нашла это в интернете, думаю