Объяснение:
Такий досвід був проведений, він показав, що дав- ня повітря на вершині тієї гори, де проводи- лись досліди, було майже на 100 мм рт. ст. менше, ніж у підніжжя гори. Але Паскаль цим досвідом не обмежився. Щоб ще раз довести, що ртутний стовп в досвіді Торрічеллі утримується атмо- сферними тиском, Паскаль поставив інший досвід, який він образно назвав доказом «порожнечі в порожнечі». Досвід Паскаля можна здійснити за до приладу, зображеного на малюнку 134, а, де А- міцний порожнистий скляну посудину, в який про- пущені і впаяні дві трубки: одна - від барометра Б, інша (трубка з відкритими кінцями) -від баро - метра В. Прилад встановлюють на тарілку повітряного насоса. На початку досвіду тиск в посудині А дорівнює атмосферному, воно вимірюється різницею висот h стовпів ртуті в барометрі Б. У барометр ж У ртуть стоїть на одному рівні. Потім з посудини А повітря викачується насосом. У міру віддалення повітря рівень ртуті в лівому коліні барометра Б знижується, а в лівому коліні барометра У під- шается. Коли повітря буде повністю видалений з посудини А, рівень ртуті в вузькій трубці барометра Б впаде і зрівняється з рівнем ртуті в його широ кому коліні. У вузькій же трубці барометра В ртуть під дією атмосферного тиску подніма- ється на висоту h (рис. 134, б). Цим досвідом Па- скаль ще раз довів існування атмосфер- ного тиску. Досліди Паскаля остаточно спростували тео- рію Аристотеля про «острах порожнечі» і підтвердили існування атмосферного тиску.
Принцип относительности Галилея: Никаким механическим экспериментом невозможно установить разницу между равномерным прямолинейным движением и состоянием покоя. Принцип относительности Эйнштейна: Никаким физическим экспериментом невозможно установить разницу между равномерным прямолинейным движением и состоянием покоя.
Состояние покоя и равномерного прямолинейного движения являются эквивалентными так как в этих случаях на тело не действуют силы или их действие скомпенсировано. То есть чтобы тело перешло из состояния покоя в состояние равномерного прямолинейного движения не него не надо действовать силой. А чем надо действовать? Импульсом? Или кинетической энергией? По сути импульсом ведь не зря же его называют количеством движения. Или если по-другому спрашивать: что надо сделать с телом чтобы оно из состояния покоя перешло в состояние равномерного прямолинейного движения, ведь силой действовать не надо, это следует из первого закона Ньютона.
Следовательно количество молекул, содержащихся в 1 м³ любого газа будет 1000/22,4×6,02214129(27)×10^23=268,84559×10^23