М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Ніч перед боєм подвиг родянських воїнів під час дрогої світової війни ​

👇
Ответ:
znayushiy18
znayushiy18
01.06.2022

что нужно делать оргументируй?

4,4(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
violagugu
violagugu
01.06.2022

Бувши визначним вченим XIX століття, він мав різностороннє  

обдаровання і широке коло (русизм) зацікавлень, залишивши багато вагомих праць в галузі (русизм) історії, природничих наук, літературознавства, мовознавства, фольклористики.

Народився Михайло Олександрович Максимович в 1804 році біля

Золотоноші в хуторі Тимківщина, походив з давнього козацького

старшинського роду. Дев’ятнадцятьохрічним (такого слова немає) закінчив словесний і природничий відділи філософського факультету, а згодом ще й медичний Московського університету, і був залишений викладачем (помилка в закінченні слова) та для науково-академічної праці. (потрібен дефіс)

У 1834 році був за викладати російську словесність у

відкритому тоді Київському університеті і тоді ж обраний першим

ректором. Йому виповнилося тридцять років.

Через поганий стан (русизм) здоров’я у 1845 році пішов у відставку й займався науково-літературною діяльністю, проживаючи на власному своєму хуторі Михайлова Гора біля Золотоноші, де, помер, не доживши й до сімдесяти.

Як визначний фольклорист, видав кілька збірок (русизм) народних пісень.

Збірки були знані, широковідомі і популярні (тавтологія) у слов’янському світі. Були знані ці збірки в Англії і навіть в Америці.

4,4(25 оценок)
Ответ:
Новела «за мить щастя» писалась, коли в літературу прийшло більше трагічної правди про війну. на той час о. гончарем був написаний роман «людина і зброя» про трагедію студентського батальйону, бійцем якого був і сам автор; у його уяві окреслю­вався роман «циклон» про страшну табірну одіссею радянських полонених. через те не дивно, що новела «за мить щастя» спов­нена болю, суперечностей, побудована на багатьох опозиціях.її задум виник у далекій бірмі, у місті рангуні. тамтешні молоді солдати з автоматами й храми-пагоди, що нагадують опо­відачеві «стоги жовтогарячого жнив’яного блиску», стали імпуль­сом спогаду про давню історію. очевидно, цей архетипний образ сонячних жнив, снопів, полукіпків, як символ життя, зберігався в підсвідомості автора ще з повоєнного літа поруч із образом смерті як кари за смерть. але тієї смертної кари не приймала душа автора, котрий пройшов крізь пекло війни и таборів. більше того, смерті на війні протиставлено радість життя й кохання — і ті дві смерті вже після вшни, коли фронтовикам мріялося про в1чнии мир. свої давні тривоги й сумніви автор відбив у слові, воскре­сивши найбільш вражаючі епізоди тієї давньої історії и намага­ючись осмислити те, що деталями окреслено історичні умови, здавалося б, локальної події, що сталася на жнивах у полі, біля угорського містечка, поруч із яким розташувалися окупаційні частини, «солдатська цивілізація», як не без іронії висловлюється опові­дач про землянки, споруджені в колишньому графському лісі. у ситуації, що склалася, не могли не виникати проблеми взаємин солдатів і місцевого населення. автор подає лише окремі деталі кризових моментів тих відносин: «боєць лежить на винограднику затоптаний, поглумлений, з перерізаним горлом»; трапляється, місцеві любителі вина и «бійців споюють».
4,7(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ