Закон Ома в диференціальній формі-фізичний закон, що визначає зв'язок між електрорушійної силою джерела або напругою з силою струму і опором провідника.
Висновок формули закону Ома в диференціальній форміпередбачимо, що напруженість поля не змінюється. Тоді під дією поля електрон отримає постійне прискорення Рівне до кінця пробігу швидкість впорядкованого руху досягне значення тут t-середній час між двома послідовними зіткненнями електрона з іонами решітки. Друде не враховував розподіл електронів по швидкостях і приписував всім електронам однакове значення середньої швидкості. У цьому наближенні швидкість змінюється за час пробігу лінійно. Тому її середнє (за Пробіг) значення дорівнює половині максимального отриману формулу підставимо в і у нас вийшло у Формулі ми використовували : — вектор щільності струму-питома провідність-вектор напруженості електричного поля-середнє значення довжини вільного пробігу
- швидкість теплового руху електронів
Объяснение:
.
700 мА
Объяснение:
Здесь все просто.
Три параллельных ветви; если через сопротивление 3R течет ток I=100 мА, то во второй ветви с сопротивлением R ток будет в 3R/R=3 раза больше.
Т.е. в "средней" ветви протекает ток I1=3I; I1=3*100=300 мА.
Сопротивление третьей, "верхней" ветви равно R. Следовательно ток в этой ветви такой же, как и в "средней" I2=I1=300 мА.
Остальные резисторы в "верхней" цепи зашунтированы перемычкой с нулевым сопротивлением, и через них никакой ток не течет.
Общий ток
Iобщ=I+I1+I2;
Iобщ=100+300+300=700 мА