Мощность -это работа делённая на время. Т.е . Таким образом получаем что, когда мальчик взбежал по лестнице за 20с он развил БОльшую мощность, чем в первом случае.
в проводах отрицательные заряды электронов уравновешиваются положительными ионами металла, из которого состоит кристаллическая решётка, поэтому провод электрически нейтрален.
В электронном пучке такого уравновешивания нет, поэтому пучок имеет отрицательный заряд.
Притягивание обусловлено магнитными эффектами, отталкивание - электростатическими. В случае пучков магнитные эффекты тоже есть, но они замаскированы.
Электростатические силы мощнее магнитных, поэтому отталкивание преобладает в случае двух пучков. Но, подбирая внешнее поле, можно всё же это победить это отталкивание и сфокусировать пучки. Ведь электроны в пределах одного пучка тоже отталкиваются друг от друга, тем не менее, в электронно-лучевых трубках пучки фокусируют в очень маленькие диаметры
Объяснение:
Послідовне і паралельне з'єднання в електротехніці — два основних (є ще інші, які походять з них з'єднання елементів електричного кола. За послідовного з'єднання, всі елементи пов'язані один з одним так, що ділянка кола не має жодного вузла. У разі паралельного з'єднання, всі вхідні в коло елементи, об'єднані двома вузлами і не мають зв'язків з іншими вузлами.
Елементи (складники) електричного кола або електронної схеми, може бути з'єднано послідовно, паралельно або послідовно-паралельно. Елементи сполучені послідовно, з'єднуються вздовж одного провідного шляху, тому один і той же струм тече крізь всі складники, натомість відбувається спад напруги на кожному з опорів. У послідовному колі, сума напруг, які приходяться на кожен окремий елемент (опір), дорівнює напрузі джерела. Елементи, з'єднані паралельно, з'єднуються декількома шляхами, так що струм може розділитися; натомість на кожен складник подається однакова напруга.
Схема, що утворена винятково з послідовно з'єднаних складників, називається послідовною схемою; подібним чином, та, яка з'єднана повністю паралельно, називається паралельною схемою (колом).
В послідовному колі струм, який протікає крізь кожен зі складників, однаковий, а напруга кола, є сумою окремих спадів напруги на кожному елементі. У паралельному колі напруга на кожному зі складників однакова, а загальний струм являє собою суму струмів котрі протікають крізь кожен елемент.
У послідовному колі кожен складник (наприклад лампочка ялинкової гірлянди або опір 500 Ом на схемі) має працювати, щоби коло було робочим. Якщо в послідовному колі виходить з ладу одна лампа (резистор), вся схема не працює. У паралельних колах, кожна лампочка (або опір 500 Ом на зображенні) має власну схему, так що всі, крім однієї лампи, можуть вийти з ладу, а остання все одно буде світити.
Чем меньше время , тем больше мощность. Т .е во второй раз мощность больше