М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Даша25431
Даша25431
08.11.2022 13:00 •  Физика

Напишите по плану рассказ о гидраылическом прессе ПЛАН:
1. Что это такое?
2. как устроен?
3. принцип работы?
4. где используется?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
valiafurch
valiafurch
08.11.2022
Медный купорос является электролитом то есть, веществом раствор которого проводит электрический ток.при прохождении электрического тока через раствор электролита на одном из электродов может выделяться металл,входящий в состав электролита.Однако согласно закону Фарадея, масса m вещества,выделившегося на электроде,пропорциональна заряду через электролит,при прохождении переменного тока медь на электродах накапливаться не будет. Таким образом,при подключении электролитической ванны к источнику переменного напряжениямедь на электродах выделяться не будет,
4,8(85 оценок)
Ответ:
Zulik007
Zulik007
08.11.2022

Потужність електричного струму — фізична величина, що визначає швидкість передавання або перетворення електричної енергії. Одиницею вимірювання потужності в SI є ват (Вт, W).

Объяснение:

визначенням, електрична напруга — це відношення роботи, яку Електричне поле виконує при перенесенні пробного електричного заряду з точки A у точку B, до величини пробного заряду. Тобто, можна сказати, що електрична напруга дорівнює роботі з перенесення одиничного заряду з точки А до точки B. Іншими словами, при русі одиничного заряду ділянкою електричного кола він виконує роботу, що чисельно дорівнює електричній напрузі на даній ділянці кола. Робота, яку виконують ці заряди при русі від початку ділянки кола до його кінця, дорівнює роботі всіх одиничних зарядів.

Потужність, за визначенням, — це робота за одиницю часу. Введемо позначення: U — напруга на ділянці AB (приймаємо її постійною на інтервалі Δ t), Q — кількість зарядів, що пройшли від А до B за час Δ t. А — робота, виконана зарядом Q під час руху ділянкою A-B, P — потужність. Записуємо вищенаведені міркування й отримуємо:

{\displaystyle P_{AB}={\frac {A}{\Delta t}}}P_{{AB}}={\frac {A}{\Delta t}}

Для одиничного заряду на ділянці AB:

{\displaystyle P_{e(AB)}={\frac {U}{\Delta t}}}P_{{e(AB)}}={\frac {U}{\Delta t}}

Для всіх зарядів:

{\displaystyle P_{AB}={\frac {U}{\Delta t}}\cdot {Q}={U}\cdot {\frac {Q}{\Delta t}}}P_{{AB}}={\frac {U}{\Delta t}}\cdot {Q}={U}\cdot {\frac {Q}{\Delta t}}

Оскільки струм це кількість зарядів за одиницю часу, тобто {\displaystyle I={\frac {Q}{\Delta t}}}I={\frac {Q}{\Delta t}} за визначенням, у результаті отримуємо:

{\displaystyle P_{AB}=U\cdot I}P_{{AB}}=U\cdot I

Вважаючи час нескінченно малим, можна прийняти, що величини напруги та струму за цей час, теж зміняться нескінченно мало. У підсумку, отримуємо наступне визначення миттєвої електричної потужності: миттєва потужність електричного струму p (t), що виділяється на ділянці електричного кола, є добуток миттєвих значень напруги u (t) і сили струму i (t) на цій ділянці:

{\displaystyle p(t)=u(t)\cdot i(t).}p(t)=u(t)\cdot i(t).

Якщо ділянка кола містить резистор з електричним опором R, то

{\displaystyle p(t)=i(t)^{2}\cdot R={\frac {u(t)^{2}}{R}}.}p(t)=i(t)^{2}\cdot R={\frac {u(t)^{2}}{R}}.

4,6(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ