М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
леле7
леле7
20.12.2022 19:16 •  Физика

Камень брошен под углом 30градусов с начальной скоростью 20 м\с.через некоторое время по траектории камня летит птица с постоянной скорость 2 м\с.в высшй точке полета камня найдите радиус кривизны трактории и ускорение птицы в этой точке.

👇
Ответ:
Дерижабль
Дерижабль
20.12.2022

Находим вначале ускорение птицы в высшей точке.Ускорение будет равно V- начальная скорость, умноженная на cos угла a. Равно 2*cos 30=\sqrt{3} - ускорение птицы в высшей точке. А радиус кривизны в высшей точке будет равен. V^2- скорость делённая на g-ускорение свободного падения. 400*3/4= 30,6122449 градусов. ответ: \sqrt{3}, 30,61224449 

4,4(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nastuastar12
nastuastar12
20.12.2022

Сила тертя – це сила, яка виникає вразі спроби зрушити одне з дотичних тіл відносно іншого. Якби не було сили тертя ми б не зрушили з місця. Навіть тоді, коли тіло перебуває в спокої на похилій площині, воно вдержується на ній силою тертя. Справді, якби не було тертя, то тіло під дією сили тяжіння зісковзнуло б до низу по похилій площині. Ми можемо розглянути це питання і для випадку, коли тіло перебуває в спокої на горизонтальній площині. Нехай наприклад, на підлозі стоїть стіл. Спробуємо його пересунути. Якщо на стіл натиснути слабо, то він не зрушиться з місця. Чому? Тому що сила, яка діє на стіл у цьому разі, врівноважується силою тертя яка діє між підлогою і ніжками стола.

Також сила тертя має велике значення у природі й техніці. Тертя може бути корисним і шкідливим. Відповідно збільшують і зменшують.

Я вважаю що, без тертя ні люди ні тварини не могли б рухатися. Справді, йдучи, ми відштовхуємося ногами від поверхні землі. Коли ж тертя між підошвою взуття і поверхнею землі мале, наприклад під час ожеледиці, то відштовхуватися від землі дуже важко, ноги при цьому ковзають. Тому щоб під час ожеледиці не отримати травми, в даному випадку ми силу тертя збільшуємо, посипаючи дорогу піском із сіллю. Якби не було сили тертя, предмети б вислизали з рук. Тертя зупиняє автомобілі під час гальмування, та без даної сили він не зміг би й почати рухатися.

Тепер ми можемо зрозуміти, що було б, якби у світі не було сили тертя.

Объяснение:

4,7(34 оценок)
Ответ:
guliraj
guliraj
20.12.2022

Перше запитання

Проведи екперимент :

1. Наповни стакан води майже до краю.

2.Закрий стакан папером.

3.Притримуючи долонею папір, переверни склянку.

4. Обережно забери долоню.

Вода не виллється, утримувана атмосферним тиском знизу.

Друге запитання

Ртутний барометр включає в себе містить ртуть, скляну трубку, яка встановлена вверх дном над невеликим резервуаром з ртуттю. Зростаюче тиск ускладнює повітря, витісняючи ртуть з резервуару, і вона піднімається вгору по трубці. Якщо тиск знижується, поступово опускається і стовпчик ртуті.

Третє запитання

Основною частиною барометра-анероїда є кругла металева коробка  1  з хвилястими (гофрованими) основами.

Усередині цієї коробки відкачано повітря та створено сильне розрідження. При підвищенні атмосферного тиску коробка стискається, і її верхня поверхня починає тягнути прикріплену до неї пружину  2.  При зменшенні тиску пружина розпрямляється, і верхня основа коробки піднімається.

4,6(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ