М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alexeypimkin
alexeypimkin
08.02.2020 09:22 •  Физика

решить задачу по физике - определить индукцию магнитного поля двух длинных прямых параллельных проводников...


решить задачу по физике - определить индукцию магнитного поля двух длинных прямых параллельных прово

👇
Ответ:
kristinakalash
kristinakalash
08.02.2020

Для решения задачи необходимы: μ0 = 4∙π⋅10-7 Гн/м − магнитная постоянная.  

Покажем рисунок. Направление вектора магнитной индукции определим по правилу буравчика.

Результирующий вектор магнитной индукции определим по правилу суперпозиции. Магнитная индукция создаваемая проводником с током на расстоянии R от проводника определим по формуле:

B=μ0⋅I2⋅π⋅R, B1=μ0⋅I12⋅π⋅r1   (1), B2=μ0⋅I22⋅π⋅r2   (2).

Определим магнитную индукцию B поля, создаваемого токами в точках, лежащих на прямой, соединяющих оба провода, если точка лежит на расстоянии r2 = 2 см правее правого провода.

B=B1 +B2(1),B1=μ0⋅I12⋅π⋅(L+r2)   (2), B2=μ0⋅I22⋅π⋅r2   (3).B=μ0⋅I12⋅π⋅(L+r2)+μ0⋅I22⋅π⋅r2=μ02⋅π⋅(I1(L+r2)+I2r2).B=4⋅π⋅10−72⋅π⋅(0,20,1+0,02+0,40,02)=43,3⋅10−7.

ответ: 4,33 мкТл.

Объяснение:

4,7(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
andreyschibria
andreyschibria
08.02.2020
Причина потери заряда электроскопом состоит в том, что окружающий воздух ионизуется действием рентгеновских лучей и становится проводником. Ионизующее действие рентгеновских лучей также используется для их обнаружения и регистрации. лучи Рентгена не отклоняются магнитом, не отражаются, не преломляются и вообще не обнаруживают явлений, свойственных обыкновенным лучам. Кроме того, эти лучи обладают свойством рассеивать электрические заряды; если зарядить электроскоп и на некотором расстоянии от него получать Рентгеновские лучи, то электроскоп разряжается.
4,6(18 оценок)
Ответ:
Alniri
Alniri
08.02.2020

Життя на Землі можлива до тих пір, поки існує земна атмосфера - газова оболонка, що захищає живі організми від шкідливої ??дії космічних випромінювань і різких коливань температури. Атмосферним повітрям дихають все аеробні організми. І коли люди хочуть підкреслити важливе значення чого-небудь, вони кажуть: Необхідний як повітря. Це словосполучення можна пояснити тим, що людина не може прожити без повітря більше п'яти хвилин. Отже, атмосфера Землі відіграє дуже важливу роль в житті людей, так як існування всього живого без земної атмосфери неможливо.

Актуальність і необхідність займатися питаннями такого природного явища, як атмосферний тиск, виникло давно. Люди з давніх часів займалися цим, з розвитком сучасної науки з'явилася потреба вивчення таких ситуацій, як вплив кліматичних умов, що впливають на безпеку та здоров'я людини.

Першим атмосферний тиск виміряв італійський вчений Еванджеліста Торрічеллі в 1643 році. Розвиваючи вчення Галілея, Торрічеллі після довгих дослідів, довів, що повітря має вагу, і тиск атмосфери врівноважується стовпом води в 32 фути, або 10.3м. Він пішов у своїх дослідженнях ще далі і пізніше винайшов прилад для вимірювання атмосферного тиску - барометр.

Факторів впливу природи на людину і живі організми багато, до одного з них відноситься атмосферний тиск. Зв'язок між ним і людиною встановлена ??давно, але це явище досі слабо вивчено. Загальні ознаки цього явища: у людини болить голова, погане самопочуття, сонливість і т.д. При зміні тиску міняється розчинність газів в рідинах (кесонна хвороба у водолазів). Тиск на людину в горах залежить від висоти його місця розташування, наприклад: концентрація кисню в повітрі і відповідно в крові людини зменшується (кисневе голодування) - це небажане явище; уповільнення процесів окислення призводить до збільшення тривалості  життя - це позитивне явище.

4,7(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ