М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
adochka777
adochka777
10.07.2022 20:43 •  Физика

Ударом клюшки хоккейной шайбе сообщили скорость 20 м/с. через 2 с скорость шайбы, движущейся прямолинейно, стала 16 м/с. 1) найдите ускорение шайбы, считая его постоянным. 2) найдите путь, пройденный шайбой за это время. 3) запишите зависимость проекции скорости шайбы от времени и постройте график этой зависимости. 4) найдите, пользуясь графическим методом, путь, пройденный шайбой за 4 с. чему равна скорость шайбы в этот момент времени?

👇
Ответ:
flexELITE3
flexELITE3
10.07.2022
1) a=(V-Vo)/2=-2
2) S=(V2-Vo2)/2a=36
4,4(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
masakahdksa
masakahdksa
10.07.2022
Закон Кулона — это закон о взаимодействии точечных электрических зарядов.

Был открыт Кулоном в 1785 г. Проведя большое количество опытов с металлическими шариками, Шарль Кулон дал такую формулировку закона:

Сила взаимодействия двух точечных неподвижных заряженных тел в вакууме направлена вдоль прямой, соединяющей заряды, прямо пропорциональна произведению модулей зарядов и обратно пропорциональна квадрату расстояния между ними.
Важно отметить, что для того, чтобы закон был верен, необходимы:
1.точечность зарядов — то есть расстояние между заряженными телами много больше их размеров.
2.их неподвижность. Иначе уже надо учитывать дополнительные эффекты: возникающее магнитное поле движущегося заряда и соответствующую ему дополнительную силу Лоренца, действующую на другой движущийся заряд.
3.взаимодействие в вакууме.
Однако, с некоторыми корректировками закон справедлив также для взаимодействий зарядов в среде и для движущихся зарядов.

В векторном виде в формулировке Ш. Кулона закон записывается следующим образом:

где F1,2— сила, с которой заряд 1 действует на заряд 2; q1,q2 — величина зарядов; — радиус-вектор (вектор, направленный от заряда 1 к заряду 2, и равный, по модулю, расстоянию между зарядами — r12); k — коэффициент пропорциональности. Таким образом, закон указывает, что одноименные заряды отталкиваются (а разноименные – притягиваются) .
4,4(77 оценок)
Ответ:

Сучасні надшвидкі потяги цілком здатні конкурувати з пасажирськими літаками. Їх швидкість досягає 600 км/год, а посадка і висадка пасажирів здійснюється простіше і оперативніше, ніж на повітряних суднах. Представляю вашій увазі ТОП-10 найбільш швидкохідних потягів світу.

10-е місце. Тайванський THSR 700T. Швидкість 315 км/год

Цей потяг циркулює по маршруту Тайбей – Гаосюн. Відстань між цими містами (335, 5 км) він долає за 1, 5 години. Гальмівний шлях складу досягає 4 км.

9-е місце. Німецький InterCity Express. Швидкість 330 км/год

Потяги ICE – найшвидші в Німеччині. Вони курсують між великими німецькими містами. До їх складу входять ігрові купе для дітей і вагон-бістро.

8-е місце. Англійський Eurostar. Швидкість 335 км/год

Знаменитий потяг Eurostar з`єднує Англію з Францією, Бельгією та Нідерландами. Він рухається по тунелю, прокладеному під протокою Ла-Манш. Відстань між Лондоном і Парижем він долає за 2 год 16 хв.

7-е місце. Корейський KTX Sancheon. Швидкість 352 км/год

Цей потяг розрахований на перевезення 363 пасажирів. Максимальна швидкість його руху становить 352 км/год, але для безпеки пасажирів на комерційних маршрутах він розганяється лише до 305 км/год.

6-е місце. Італійський ETR -500. Швидкість 362 км/год

Електропотяг ETR-500 здійснив свою першу поїздку в 1993 році. Його робоча швидкість складає 300 км/год, максимально можлива – 362 км/год. Відстань між Міланом і Болоньєю (215 км) потяг долає за 56 хв.

5-е місце. Іспанський AVE Talgo-350. Швидкість 365 км/год

Абревіатура AVW розшифровується, як «птах». Іспанці помітили, що передня частина головного вагона нагадує качиний дзьоб і прозвали потяг «качкою». Потяг-птиця долає 330 км між Мадридом і Барселоною всього за годину.

4-е місце. Китайський CRH380A. Швидкість 486 км/годКитайський потяг CRH380A зовні нагадує літак. Вісім його вагонів розраховані на провезення 494 пасажирів. Потяг був повністю зібраний китайськими виробниками.

3-е місце. Китайський Maglev Train. Швидкість 501 км/год

Трійку лідерів відкриває китайський експрес Maglev Train. Цей потяг кожні 15 хвилин відправляється з центру Шанхая і слідує до шанхайського аеропорту. Відстань між кінцевими точками, що складає 30 км, він долає за 7, 5 хв.

2-е місце. Французький TGV POS. Швидкість 574, 8 км/год

Надшвидкий потяг TGV POS обслуговує маршрути, що пролягають між Францією і великими німецькими та швейцарськими містами. Його 10 вагонів розраховані на 377 пасажирів. Робоча швидкість складу – 320 км/год, гранично можлива – 574, 8 км/год.

1-е місце. Японський Shinkansen. Швидкість 603 км/год

Безперечним лідером даного рейтингу надшвидких потягів світу є японський Shinkansen, назва якого перекладається як «нова магістраль». Під час робочих випробувань потяг досяг рекордно високої швидкості в 603 км/год. За 40 років роботи цього швидкісного транспорту не було зафіксовано жодної аварії.

4,8(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ