М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
daniil10457899Yb
daniil10457899Yb
10.04.2020 00:36 •  Физика

Свопросами. 1. циклическая частота - формула и единица измерения 2. колебательный контур - формулировка 3. полная энергия колебательного контура - формулы 4. характеристика активного сопротивления - формула, формулировка 5. характеристика емкостного сопротивления - формула, формулировка 6. характеристика индуктивного сопротивления - формула, формулировка

👇
Ответ:
7sergeya
7sergeya
10.04.2020
1. Циклическая частота - число оборотов за 2П секунду. w= \frac{2\pi }{T}
Измеряется в основном в рад/с, иногда и в Герцах.
2. Колебательный контур-система, где происходят периодические изменения силы тока, напряжения и заряда при изменениях магнитной и электрической энергий
3. W= \frac{C*u^{2}}{2} + \frac{L*i^{2}}{2}
4. Активное сопротивление - сопротивление, где электрическая энергия переходит во внутреннюю R= \frac{U}{I}
5. X_{c}= \frac{1}{w*C} Сопротивление конденсатора переменному току
6. X_{L}=w*L
4,5(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
komarrik
komarrik
10.04.2020

Якщо ти не знаєш причину, наприклад, чому ти живеш? Щоб жити! Не всім дається така можливість. Якщо зараз в тебе якісь проблеми або щось жахливе - воно пройде. Займи себе чимось, наприклад подивись серіал комедійний або фільм. Піди та обійми найближчих тобі людей. Можеш почати вести навіть свій блог, фан-акаунт, знайди друзів або інтернет-друзів. Чесно кажу, як знайдеш собі щось цікаве - забудеш про проблеми. Самогубство це не вихід. Подумай про інших, як же всі будуть сумувати за тобою. Якщо до тебе хтось погано ставиться - потім про це ють. Все буде добре. Радій кожному моменту в житті, якщо ти живеш - отже, тобі хтось виділив це місце в цьому світі. Люби себе таким(ою), який(а) ти є.

4,7(13 оценок)
Ответ:
buzaeva2013
buzaeva2013
10.04.2020

ответ:Залежно від властивостей і стану газу, характеру і розташування електродів, а також від прикладеної до електродів напруги виникають різні види самостійного розряду.

Тліючий розряд (рис.9.4). Тліючий розряд гається в газах при низькому тиску (в декілька десятків міліметрів ртутного стовпа і менше). Якщо розглянути трубку з тліючим розрядом, то можна побачити, що основними частинами тліючого розряду є катодний темний простір, різко віддалене від нього негативне, або тліюче свічення, яке поступово переходить в область фарадєєвського темного простору. Ці три області утворюють катодну частину розряду, за якою слідує основна світиться частина розряду, що визначає його оптичні властивості і звана позитивним стовпом.

Основну роль в підтримці тліючого розряду виконують перші дві області його катодної частини. Характерною особливістю цього типу розряду є різке падіння потенціалу поблизу катода, яке пов’язане з великою концентрацією позитивних іонів на межі I і II областей, обумовленою порівняно малою швидкістю руху іонів до катоду. У катодному темному просторі відбувається сильне прискорення електронів і позитивних іонів, що вибивають електрони з катода. У області тліючого свічення електрони створюють інтенсивну ударну іонізацію молекул газу і втрачають свою енергію. Тут утворюються позитивні іони, необхідні для підтримки розряду. Напруженість електричного поля в цій області мала. Тліюче свічення в основному викликається рекомбінацією іонів і електронів. Протяжність катодного темного простору визначається властивостями газу і матеріалу катода.

4,7(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ